تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: درخواست نمونه سوال تستی برای درس نظریه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
از شما ها کسی نمونه سوال تستی یا تشریحی با جواباش برای درس نظریه زبانها و ماشینها داره برام بزاره؟
تو اینترنت کلی گشتم اما فقط نمونه سوال پیام نور بدون جواباش پیدا کردم و ی کتا مدرسان شریف دارم که همش غلطه که گذاشتمش کنار.
ممنون میشم بهم کمک کنید.
خوب برو کتاب تستهای دیگه رو بگیر / مدرسان که فقط نیست / مثلاً برو این کتابهارو بگیر:
برای سوالات تشریحی:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برای سوالات تستی:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ببخشید این کتابارو خودتون خوندین؟
کدوم یکی از این دو تا بهتره؟

معذرت می خام،می شه برای کتاب معماری کامپیوتر هم ی کتاب تست معرفی کنید؟
بله / من تمام کتابهای دکتر فرشاد صفائیو خوندم / کتاب دوم تو زمینه تست خیلی خوبه / این کتابو دکتر بهمن زمانی (عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان و طراح تستهای کنکور نظریه و کامپایلره این چند سال اخیر) بهم توصیه کردن و گفتن فعلاً تو همه کتابهایی که دیده بهتره / واسه من که خیلی خوب بود

واسه معماری کتابهای
و
به عنوان مرجع معرفی میشه (مخصوصاً تمریناشون خیلی خوبن)
واسه کتاب تست
و
خیلی خوبن
من همه این کتابهارو خوندم و راضی بودم (مخصوصاً کتاب
)
ممنون که وقت گذاشتید و کمک کردید.

سلام به شما
راستش من امسال تصمیم گرفتم کنکور ارشد شرکت کنم.
2 سال پیش مجازی قبول شدم اما به دلایلی نرفتم
میشه لطفا هر کسی کتاب 1000 مساله نظریه زبانها ی استاد صفایی رو داره برای من بفرسته.
با تشکر از دوستای گلم
ایمیل من
zahra.mohamadi68@yahoo.com
لینک مرجع