تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اگر خانم بودید با خودتون ازدواج می کردید؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
بهش فکر نکردم تا حالا
باید خودمو بشناسم بعد بلاخره حرف یه عمر زندگیه Big Grin
اگ قول بده بعضی رفتاراشو اصلاح کنه ی گزینه عالی میشه
اگه قرار بود با خودم ازدواج کنم خب مجرد میموندم چکاریه!
زن و مرد باید مکمل باشن نه مث هم باید باهم بشه خوش گذروند من الان با دوستایی که کلی عقایدمون باهم فرق میکنه یا اخلاقمون کلی باهم صمیمی تریم !
(13 اسفند 1393 04:19 ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط: [ -> ]اگه قرار بود با خودم ازدواج کنم خب مجرد میموندم چکاریه!
زن و مرد باید مکمل باشن نه مث هم باید باهم بشه خوش گذروند من الان با دوستایی که کلی عقایدمون باهم فرق میکنه یا اخلاقمون کلی باهم صمیمی تریم !
من فک میکنم منظور سوال جنسیت نیس
اخلاقو رفتاره.

فرستاده شده از SM-T211ِ من با Tapatalk
(13 اسفند 1393 08:44 ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 اسفند 1393 04:19 ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط: [ -> ]اگه قرار بود با خودم ازدواج کنم خب مجرد میموندم چکاریه!
من فک میکنم منظور سوال جنسیت نیس
اخلاقو رفتاره.

فرستاده شده از SM-T211ِ من با Tapatalk
نه بازم نه :دی
یکم ورزش کنه خوش هیکل تر بشه ماشین بخره اخه اصلا اهل اتوبوس سوارشدنم نیستم
اصلنم خونه پدرشوهر نمیرم باید خونه مستقل داشته باشه
اگه این شرایطو قبول کنه شاید جواب مثبت بدم Smile

Bahr4M

نچ Cool Smile
100% Big Grin
خیر!
چون نه اخلاق دارم، نه اعصاب و اینکه اصولا تنهایی و تجرد رو به تاهل ترجیح می دم.
من اگه پسری مثل خودم خواستگارم بود حتما جواب مثبت میدم...
چرا که نه
وای چه سوال زیبایی

صددرصد. من خیلی خوبم.همش فکر میکنم چرا هیچکس قدرم نمیدونه ؟؟!!

بعد هم وقتی میرم تو لاک خودم ساعتها طول میکشه موضوعی برا خودم تجریه تحلیل کنم بعد بیام بیرون.ممکنه حتی به یک سال هم بکشه تو موضوعی درگیر باشم و در سکوت بسر ببرم . Smile میتونه تو این یکسال بره خونه مامانش Big Grin
(18 مرداد 1395 10:24 ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط: [ -> ]وای چه سوال زیبایی

بعد هم وقتی میرم تو لاک خودم ساعتها طول میکشه موضوعی برا خودم تجریه تحلیل کنم بعد بیام بیرون.ممکنه حتی به یک سال هم بکشه تو موضوعی درگیر باشم و در سکوت بسر ببرم . Smile میتونه تو این یکسال بره خونه مامانش Big Grin
یعنی شما اگه یه مرد بودید، یه سال حرف نمی زدید؟ بعد اون طرف همش صحبت می کرد باهاتون و شما تو لاک خودتون بودید؟ فکر کنم خانم ها در این شرایط احساس بدی داشته باشن از حرف نزدن طرف. درسته؟
(18 مرداد 1395 10:31 ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 مرداد 1395 10:24 ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط: [ -> ]وای چه سوال زیبایی

یعنی شما اگه یه مرد بودید، یه سال حرف نمی زدید؟ بعد اون طرف همش صحبت می کرد باهاتون و شما تو لاک خودتون بودید؟ فکر کنم خانم ها در این شرایط احساس بدی داشته باشن از حرف نزدن طرف. درسته؟

نه تا اون حد که حرف نزنم.ولی خیلی درگیر خودم و افکارم میشم. جوابش میدم ،خوب هم جوابش میدم. ولی خب مشخصه از جواب دادنم که یکجای ذهنم درگیره.
(18 مرداد 1395 10:45 ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط: [ -> ]نه تا اون حد که حرف نزنم.ولی خیلی درگیر خودم و افکارم میشم. جوابش میدم ،خوب هم جوابش میدم. ولی خب مشخصه از جواب دادنم که یکجای ذهنم درگیره.
فکر کنم خانم ها این رو سریع بفهمن و نگران بشن. اینطور نیست؟
(18 مرداد 1395 11:10 ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 مرداد 1395 10:45 ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط: [ -> ]نه تا اون حد که حرف نزنم.ولی خیلی درگیر خودم و افکارم میشم. جوابش میدم ،خوب هم جوابش میدم. ولی خب مشخصه از جواب دادنم که یکجای ذهنم درگیره.
فکر کنم خانم ها این رو سریع بفهمن و نگران بشن. اینطور نیست؟

بله. کاملا درسته.باعث اذیت شدن اطرافیانم هم میشه. باید این مورد ضعفم اصلاح کنم Rolleyes
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
لینک مرجع