تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سوال: نرم افزاری جهت از بین بردن هوا و بالابردن کیفیت صدای ضبط شده؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان، خیلی جستجو کردم
اما فعلا که نتونستم نرم افزاری پیدا کنم که هم بتونه تا حد قابل قبولی هوای ضبط شده با صدا رو از بین ببره، هم کیفیت صدا بهبود بده.
لطفا اگه دوستان یه نرم افزار حرفه ای جهت اینکار سراغ دارن لطفا اطلاع بدهند؟ ممنون و سپاسگزارم
طاعاتتان قبول
Sound Forge
sony sound forge : با اینه ساده است قابلیتهای خوبی داره
adobe sound booth : حرفه ایه ، کار با اون و تنظیماتش یکم سخت تر از بالایی است . توی پک کامل adobe هست
ورژن پایین تر sound booth نرم افزار adobe audition هست که این هم حرفه ایه
من این sony sound forge رو نصب کردم ولی واسه register کردنش اذیت میکنه چیکار باید کرد
(12 مرداد 1391 02:16 ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط: [ -> ]من این sony sound forge رو نصب کردم ولی واسه register کردنش اذیت میکنه چیکار باید کرد

اینجا میتونی خود نرم افزار + کرک شو پیدا کنی:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته اگه "تورنت" کاری!
(12 مرداد 1391 02:16 ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط: [ -> ]ولی واسه register کردنش اذیت میکنه چیکار باید کرد
برنامه ای که من داشتم ، فایل رجیستر را توی سی دی داشت.البته جداگانه و بعد از نصب میبایست معرفیش میکردیم
لینک مرجع