تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: از سهمیه شاگرد اولیم استفاده کنم یا نه ؟(حیاتی)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و قبولی طاعات و عبادات شما.
امروز از دانشگاهمون بهم زنگ زدن ، گفتن شما شاگرد اول ورودیهای خودتون هستین و میتونین از سهمیه شاگرد اولی استفاده کنین . آیا به نظر شما با این رتبه 999 هوش میشه جایی اورد که استفاده کنم یا بذارم واسه سال بعد؟

انتخاب رشتم اینا بوده:
1- هوش دانشگاه اصفهان
2-هوش صنعتی اصفهان
3-هوش اصفهان آموزش محور
4-هوش شیراز
5-هوش خوارزمی تهران
6-هوش شبانه صنعتی اصفهان
7-هوش شبانه صنعتی اصفهان آموزش محور
8- هوش شبانه شیراز

به نظر شما حتی این آخریها را هم نمیتونم بیارم و اینکه من دانشگاه غیر انتفاعی هستم آیا تاثیر این سهمیه را واسم کمتر میکنه؟
فقط خواهشا سریع جواب بدین چون باید سریع به دانشگاه اطلاع بدم...
سلام
چه دانشگاه خوبی! من دو هفته تو دانشگاهمون دنبالش بودم هیچ‌کس نمی‌دونست سهمیه شاگرداولی چیه!!
فکر می‌کنم احتمالش هست که شبانه بیارین
ولی اگه مطمئن هستین سال دیگه هم می‌تونید از این سهمیه استفاده کنید (؟) و رتبه‌تون هم خیلی بهتر میشه، بذارین سال بعد

من فکر می‌کردم همه‌ی دانشگاه‌های غیرانتفاعی با هم یک سهمیه دارن نه هر دانشگاه جدا! در هر صورت فکر نمی‌کنم تأثیر سهمیه‌تون رو کمتر کنه و فرقی با دولتی داشته باشه
یعنی میشه به شبانه اصفهان امید داشت یا احتمالش خیلی کمه؟
نمره کل شما چنده؟
اصفهانی هستید؟
(03 مرداد 1391 03:33 ب.ظ)Giasoddin نوشته شده توسط: [ -> ]نمره کل شما چنده؟
اصفهانی هستید؟

نمره تراز هوش من 4640 است و اصفهانی هستم
سلام
دانشگاه اصفهان که توی ارشد شبانه نمیگیره؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
پس این شبانه ها که زدید چی هستند؟؟؟؟؟؟
برای ورودی91 میخاد شبانه بگیره؟؟؟
(03 مرداد 1391 04:09 ب.ظ)Alidousti نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
دانشگاه اصفهان که توی ارشد شبانه نمیگیره؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
پس این شبانه ها که زدید چی هستند؟؟؟؟؟؟
برای ورودی۹۱ میخاد شبانه بگیره؟؟؟

شبانه صنعتی اصفهانه ، اصلاح میکنم
خب جواب دادن به این که چکارکنید کمی سخته.من نظرم رامیگم ولی نظرمن ملاک تصمیمی گیری شما نباشه..چون من بعدا مسیولیتی قبول نمیکنم Big Grin

بارتبه 900فکر کنم احتمال قبولی توی شبانه هم خیلی ضعیف باشه..چون تاجایی که میدونم با این رتبه ها معمولا مجازی یا پیام نور قبول میشن.پس کمی احتمال قبولیتون ضعیفه.مخصوصا که هوش تقریبا به نظرم متقاضی زیاد داره
اگر فکرمیکنی که میتونی 5-6ماهی حسابی بنشینیدبخونی برای ارشد خب بخون که دانشگاه بهتری قبول بشی.
یه تماسی با دانشگاه بگیر وبپرس که آیامیتونید ازسهمیه تون سال دیگه استفاده کنید؟
اگر میتونید که خب برای سال دیگه رزرو کن و این چندماه بنشین برا کنکوربخون.که اون راهم از دست ندید.
اگرهم قبول نکردند که دیگه نمیدونم Big Grin تصمیم باخودتون.
ولی من فکرکنم چندماه نشستن خوندن ارزششو داره که بخونی.البته اگرواقعا بخونی.اگرهم حوصله خوندن ندارید که همین شیخ بهایی هم دانشگاه خوبی هست.
من فکر میکنم شما سال دیگه یه ورق هم بزنین کتابارو رتبتون از 900 دیگه بهتر می شه.
دوستان چرا میگید ۹۰۰ رتبه شون ۹۹۹ هست، اصلا و ابدا از سهمیه رتبه اولیت با این رتبه استفاده نکن، فکر می کنی این سهمیه چقدر ترازتو زیاد میکنه ؟
فکر میکنی نصف بشه رتبت به ۵۰۰ برسی ؟
اگه ۵۰۰ هم برسی این دانشگاهها که لیست کردی نمیاری به احتمال کم خوارزمی شاید شاید بشی.
مصاحبه مالک اشتر دعوت شدی ؟

سهمیه رتبه اولی رو از زمان فارق التحصیلی حداکثر ۲ سال فرصت دارند که استفاده کنند.
به هر حال شما با این سهمیه تو دانشگاه خودتون می تونید ارشد نرم بخونید.
سلام دوستان
به نظرتون با رتبه 700 فناوری اطلاعات(IT) و رتبه اولی دوره کارشناسی جایی میشه قبول شد؟
چقدر احتمالش هست؟
باتشکر...
یعنی اگه امسال استفاده کنید سال بعد نمیشه؟!
اگه رتبتون 1/3 بشه چی ؟!
لینک مرجع