تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: نظرات در مورد کتاب گسسته پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها... میخاسم نظرتون رو در مورد گسسته پارسه بدونم...
من کتاب دیگه ای ندارم فقط اینه با جزوه دانشگاهم که از رو کتاب قلی زاده است...
اینقدم کتاب خریدم که دیگه پولام تموم شدهBig Grin
بنظرتون کتاب خوبی هست تا بعد چن ماه یه کتاب دیگه بگیرم؟
(31 تير 1391 10:32 ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها... میخاسم نظرتون رو در مورد گسسته پارسه بدونم...
به نظرمن کتاب پوران پژوهش یوسفی بهترین کتاب دراین زمینه هست وبرای مهندسی کامپیوترکافی هست،به نظرم برای ITنیازبه کتاب مرجع گریمالدی دارید اینم بستگی به پایه درسی خودتون داره.اما کتاب پارسه را برای این درس توصیه نمیکنم.
ای وای نه....کتاب گریدمالی رو فکر کنم از کتابخونه بتونم بگیرم...آره منم احساس میکنم گسسته پارسه یجوری خیلی سنگین گفته....
(31 تير 1391 10:47 ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط: [ -> ]ای وای نه....کتاب گریدمالی رو فکر کنم از کتابخونه بتونم بگیرم...آره منم احساس میکنم گسسته پارسه یجوری خیلی سنگین گفته....
بهتره از روی پوران بخونی هرجارا که مفهومی متوجه نمیشی بری از روی گریمالدی بخون وتمریناتش را هم حل کن.موفق باشی.
اما کتاب گسسته ی پ/ران یه جوریه انگار که ناقصه .......
(01 مرداد 1392 05:14 ب.ظ)mmeiamm نوشته شده توسط: [ -> ]اما کتاب گسسته ی پ/ران یه جوریه انگار که ناقصه .......

کتاب پوران هادی یوسفی گسسته کتاب خوبی . بخصوص اگه هر فصل رو 2 دور بخونین . Smile
کتاب گسسته پارسه اگه از سیدجوادی هیچ فرقی با پوران نداره
کتاب خوبیه
هم پورانو دارم هم پارسه اصلا تفاوت انچنانی باهم ندارن

(31 تير 1391 10:40 ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط: [ -> ]
(31 تير 1391 10:32 ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها... میخاسم نظرتون رو در مورد گسسته پارسه بدونم...
به نظرمن کتاب پوران پژوهش یوسفی بهترین کتاب دراین زمینه هست وبرای مهندسی کامپیوترکافی هست،به نظرم برای ITنیازبه کتاب مرجع گریمالدی دارید اینم بستگی به پایه درسی خودتون داره.اما کتاب پارسه را برای این درس توصیه نمیکنم.

چرا برای ای تی نیاز به مرجع گریمالدی هست سوالاتش سخت تر از کامپیوتره؟

کتاب خوب و جامعی هست و نیازی به کتاب پوران ندارید فقط کتاب پوران خلاصه تره ! و تنها بدیه کتاب پارسه اینه که چون چاپ اولش هست و ویرایش نشده غلط تایپی زیاد داره.
لینک مرجع