تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کدوم گرایش بیشترین داوطلب رو داره؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
از بین گرایش های زیر کدوم گرایش بیشترین داوطلب رو داره؟
1- it و کلاً تمام گرایش هاش
2- هوش مصنوعی
3- معماری
4- نرم افزار

خوب مطمئناً گرایشی که داوطلب بیشتر داشته باشه قبول شدنش هم سخت تره نظرتون چیه؟

در کل قبول شدن تو کدوم گرایش راحتتره ؟
اولا چرا خودتون رو درگیر اینجور چیزا و آمار و ارقام میکنید...
ثانیا حتی اگر تعداد دواطلبان یه گرایش کمتر از یه گرایش دیگه باشه مگر چقدر نسبت به هم متفاوتند
ثالثا اگر بیشتر فکر کنی میبینی در هر صورت نمودار شرکت کنندگان شبیه هم است و از یه توزیع نرمال تبعیت میکنه... یعنی یه عده هستند که سیاهی لشکرن، یه عده هستند که خواندند و آمادند و یه عده هستند که نه این وری اند و نه اون وری! برای همین تقریبا هیچ تفاوتی بین گرایش ها نیست...

بشینید با خیال راحت هر گرایشی که دوست دارید رو دنبال کنید و درس های مربوط به اون رو بخوانید و مغزتون رو با این چیزا پر نکنید... علاقه رو در پیش بگیرید...
(22 تير 1391 07:45 ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط: [ -> ]اولا چرا خودتون رو درگیر اینجور چیزا و آمار و ارقام میکنید...
ثانیا حتی اگر تعداد دواطلبان یه گرایش کمتر از یه گرایش دیگه باشه مگر چقدر نسبت به هم متفاوتند
ثالثا اگر بیشتر فکر کنی میبینی در هر صورت نمودار شرکت کنندگان شبیه هم است و از یه توزیع نرمال تبعیت میکنه... یعنی یه عده هستند که سیاهی لشکرن، یه عده هستند که خواندند و آمادند و یه عده هستند که نه این وری اند و نه اون وری! برای همین تقریبا هیچ تفاوتی بین گرایش ها نیست...

بشینید با خیال راحت هر گرایشی که دوست دارید رو دنبال کنید و درس های مربوط به اون رو بخوانید و مغزتون رو با این چیزا پر نکنید... علاقه رو در پیش بگیرید...

خوب اگر یکی فقط بخواد تو یه شهر بخصوص درس بخونه که همه گرایش ها رو نداره یا روزانه شبانه بودنش براش مهم باشه مطمئناً در انتخاب گرایشش اثر می گذاره غیر از اینه؟
همه چیز که فقط علاقه نیست آدم باید با سیاست پیش بره تا تو زندگی موفق باشه .
والا ارشد فک کنم علاقه مهمه و این طوری نگا کردن فک کنم جالب نباشه(کیلویی).نگران آمار هم نباش کدوم زیاده کدوم کم شما ببین به کدوم علاقه داری .
در جواب سوالت هم نرم افزار به نسبت هوش و معماری رتبه بهتری می خواد.
(23 تير 1391 06:03 ب.ظ)o.abbaszadeh82 نوشته شده توسط: [ -> ]والا ارشد فک کنم علاقه مهمه و این طوری نگا کردن فک کنم جالب نباشه(کیلویی).نگران آمار هم نباش کدوم زیاده کدوم کم شما ببین به کدوم علاقه داری .
در جواب سوالت هم نرم افزار به نسبت هوش و معماری رتبه بهتری می خواد.

هوش که شرکت کننده هاش خیلی زیاد شده و پذیرشش هم نسبت به ساله قبل کم
چون خیلی ها فقط بخاطره اسمش شرکت می کنندExclamationExclamation
منم با شما موافقم علاقه حساب هست و توجه به آمار زیاد جالب نیست
ممنون از همه دوستان .

والا من که آخرش نفهمیدم احتمال قبولی تو کدوم گرایش بیشتره Sad
ولی با این حال از همه ممنون.
لینک مرجع