تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: راهنمایی در مورد کتاب اصول و مبانی مدیریت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان.
کتاب تئوری های مدیریت پوران پژوهش (جلد1) رو یکی از دوستام برام گرفته حالا میخواستم مطمئن شم که آیا این کتاب همون کتاب اصول و مبانی مدیریت مربوط به رشته IT هم هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه روی جلد کتاب مشخص نکرده مربوط به چه رشته ای است.
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

بعضی از سرفصل های کتاب رو نوشتم:
فصل اول:تئوری ها،مفاهیم،اصول وکلیات
فصل دوم:خلاقیت ،نوآوری،کارآفرینی
فصل سوم:تصمیم گیری و حل مساله
فصل چهارم:برنامه ریزی

در ضمن اگه درسته میخواستم بدونم واسه کنکور IT همین جلد اول کفایت میکنه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
بچه ها تو رو خدا جواب بدید حیاتیه
سلام
خب از کتابی که مطمئن نیستین نخرین... من نمیدونم کتابتون درسته یا نه ولی من کتاب اصول و مبانی مدیریت گسترش علوم پایه ی دکتر پرچ رو گرفتم...
سر فصل هاش هم ایناست
۱-مدیریت و بحران
۲-چهره یمتحول مدیریت
۳-مبانی برنامه ریزی
۴-روش ها و ابزار های برنامه ریزی
۵-مبانی تصمیم گیری
۶-تکنولوژی و طراحی فرآیند های کار
۷-مبانی طراحی ساختار
۸-مدیریت منابع انسانی
۹-مدیریت تغییر و نو آوری
۱۰-مبانی رفتار فردی و گروهی
۱۱-شناخت تیم های کاری
۱۲-انگیزش و پاداش
۱۳-رهیری و سرپرستی
۱۴-ارتباطات و مهارت های میان فردی
۱۵-مبانی کنترل
۱۶روش ها و ابزار کنترل

البته کتابش زیاد حجیم نیس ها ولی تعداد فصلش بالاس دیگه...
من کتاب مدیریت پوران رو خوندم...خوب اکثر مطالب این کتاب ها یکیه..فقط قلم نویسنده ها فرق داره..من از کتاب پوران(جلد اول) خوشم اومد...فقط قسمت آخرکتاب رو نخوندم..اونجایی که در مورد تجزیه و تحلیل سیستم هاست..
یه سری فصل های مدیریت خیلی مهم اند...مثل برنامه ریزی و هماهنگی و کنترل و..که زیاد مهم نیست از روی کدوم کتاب بخونیدشون...مهم اینه که خیلی خوب بخونیدشون..
جلد 2 هم ازش سوال میاد واسه it.دو سوال امسال دقیقا از جلد 2 بود.
اگه بخونیدش محشره.رو تستاش بیشتر تمرکز کنید.مطمین باشین 100% میزنین.
این مبحث قدرت چیه که تو هیچ کتابی نی؟
(25 تير 1391 11:26 ق.ظ)arixooo نوشته شده توسط: [ -> ]من کتاب مدیریت پوران رو خوندم...خوب اکثر مطالب این کتاب ها یکیه..فقط قلم نویسنده ها فرق داره..من از کتاب پوران(جلد اول) خوشم اومد...فقط قسمت آخرکتاب رو نخوندم..اونجایی که در مورد تجزیه و تحلیل سیستم هاست..
یه سری فصل های مدیریت خیلی مهم اند...مثل برنامه ریزی و هماهنگی و کنترل و..که زیاد مهم نیست از روی کدوم کتاب بخونیدشون...مهم اینه که خیلی خوب بخونیدشون..
یعنی فقط پوران خوندید؟
هیچ کتاب دیگه ی نخوندید؟ یا مثلا مرجعی؟
اینارو دارم کسی لازم نداره بدم بش؟

مدیریت جلداول (مبانی سازمان و مدیریت) -ناشر : غلامعلی طبرسا -۱۵تومان- ویرایش کاملا جدید و نو
مدیریت جلد دوم( رفتارسازمانی و منابع انسانی)-ناشر: غلامعلی طبرسا-۱۵تومان- ویرایش کاملا جدید و نو

تعداد ۸دفترچه سوالات وپاسخ تشریحی کنکورآزمایشی پارسه ۹۲ - ۱۵تومان
من که دارم، مدیریت، مهدی الوانی، و اگر وقت هم شد اصول مدیریت رضاییان رو میخونم. میگن پارسه بهتره، اما دقیقا اطلاع ندارم.
فقط کتاب مبانی مدیریت رابیز ترجمه 2005 محمد اعرابی ...
لینک مرجع