تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اعلام رتبه کنید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دوستانی که دوست دارن بگن رتبشون چنده و در این مرحله کجا قبول شدن و اگه تجربه دارن بگن که تا چه رتبه هایی در مراحل بعد شانس قبولی در حداقل غیر انتفاعی رو دارن
من با رتبه ی 1000 ، اولین انتخاب مجازیم که مالک باشه قبول شدم
قبل از ایجاد تاپیک فقط در حد چند ثانیه جستجو کنین بد نیست!
در مورد رتبه ها، درصدها، کارنامه ها، و جاهایی که بچه ها قبول شدن، برای هر سال و هر رشته تاپیک هایی موجود هست

ضمنا نتایج نهایی امسال هم هنوز نیومده
(16 تير 1391 06:01 ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط: [ -> ]قبل از ایجاد تاپیک فقط در حد چند ثانیه جستجو کنین بد نیست!
در مورد رتبه ها، درصدها، کارنامه ها، و جاهایی که بچه ها قبول شدن، برای هر سال و هر رشته تاپیک هایی موجود هست

ضمنا نتایج نهایی امسال هم هنوز نیومده

آره اتفاقا خیلی جستجو کردم ولی همش حرف از رتبه های زیر 200 بود و دانشگاه های روزانه و از قبولی های دانشگا های غیر انتفاعی خبری نبود
به نظر شما امنیت اطلاعات مجازی مالک بهتره یا درس خوندن توی دانشگا های غیر انتفاعی(از لحاظ ارزش مدرک)؟
هرکسی یه چیزی براش مهمه.
مالک اشتر یه دانشگاه خاص محسوب میشه که شرایط خاص داره و من هیچ نظر بخصوصی در مورد این دانشگاه ندارم
دانشگاه های غیر انتفاعی هم که اصلا توصیه نمیکنم چون نه جایی برای درس خوندنه و نه جایی برای پیشرفت و صد البته که بی اعتبار ترین مدرک رو هم داره که کار زیادی نمیشه با اون مدرک کرد

نظر شخصی منو میخوای؟ ... بشین بخون برا سال بعد...
(16 تير 1391 06:22 ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط: [ -> ]هرکسی یه چیزی براش مهمه.
مالک اشتر یه دانشگاه خاص محسوب میشه که شرایط خاص داره و من هیچ نظر بخصوصی در مورد این دانشگاه ندارم
دانشگاه های غیر انتفاعی هم که اصلا توصیه نمیکنم چون نه جایی برای درس خوندنه و نه جایی برای پیشرفت و صد البته که بی اعتبار ترین مدرک رو هم داره که کار زیادی نمیشه با اون مدرک کرد

نظر شخصی منو میخوای؟ ... بشین بخون برا سال بعد...

باید امسال هر طوری شده برم دانشگاه
جای صبر ندارم
فقط نمیدونم ارزش مجازی امنیت اطلاعات بیشتره یا یه دانشگاه غیر انتفاعی غیر مجازی
من با رتبه 400 IT مجازی مهر البرز قبول شدم
هیچ اطلاعاتی راجع بهش تو انجمن ندیدم
آخرین انتخابم بود، یعنی از این بهتر قبول نمیشم؟ برای سال بعد بخونم؟
نتیجه اصلی شهریور مشخص میشه
(17 تير 1391 03:49 ب.ظ)sssamaneh نوشته شده توسط: [ -> ]من با رتبه ۴۰۰ IT مجازی مهر البرز قبول شدم

شما که رتبت 400 هست انشاالله شبانه یا غیر انتفاعی قبول میشین به شرطی که درست انتخاب رشته کرده باشین و به ترتیب اول تمام روزانه ها و بعد شبانه ها و بعد غیر انتفاعی ها رو زده باشین و بعد مجازی رو
(18 تير 1391 12:39 ق.ظ)arshadit نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 تير 1391 03:49 ب.ظ)sssamaneh نوشته شده توسط: [ -> ]من با رتبه ۴۰۰ IT مجازی مهر البرز قبول شدم

شما که رتبت ۴۰۰ هست انشاالله شبانه یا غیر انتفاعی قبول میشین به شرطی که درست انتخاب رشته کرده باشین و به ترتیب اول تمام روزانه ها و بعد شبانه ها و بعد غیر انتفاعی ها رو زده باشین و بعد مجازی رو

ترتیب هیچ تاثیری در قبولی یا عدم قبولی نداره...
(18 تير 1391 04:55 ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 تير 1391 12:39 ق.ظ)arshadit نوشته شده توسط: [ -> ]

شما که رتبت ۴۰۰ هست انشاالله شبانه یا غیر انتفاعی قبول میشین به شرطی که درست انتخاب رشته کرده باشین و به ترتیب اول تمام روزانه ها و بعد شبانه ها و بعد غیر انتفاعی ها رو زده باشین و بعد مجازی رو

ترتیب هیچ تاثیری در قبولی یا عدم قبولی نداره...
یعنی چی ترتیب اثر نداره؟ پس چی تاثیر داره؟ یک راهنمایی میکنید لطفا؟
ببخشین من با رتبه 550 میتونم جایی قبول شم؟؟
حالا اگه از امتیاز رتبه اولی هم استفاده کنم چی؟؟
چقدر تاثیر داره؟؟؟
کسی میتونه به من اطلاعات جامعی در این مورد بده؟؟؟

کسی نمخواد چیزی بگه دوستان ؟
با رتبه ی 230 نرم افزار یا 300 هوش کجا می شه روزانه قبول شد؟
مشهد؟
شیراز؟
اصفهان؟
...
یا هیچکدام؟ Sad
به نظر من که قبول میشید. رتبتون بد نشده.
کسی نمیدونه رتبه اولی چقدر تاثیر داره؟؟!
Angel
(08 مرداد 1391 07:58 ب.ظ)majidjan نوشته شده توسط: [ -> ]کسی نمیدونه رتبه اولی چقدر تاثیر داره؟؟!
Angel
خیلی تاثیر داره ...

به حدی تاثیر داره که رتبه ی 600 آی تی رو تقریبا" میاره زیر 100 ...
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع