تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سئوال:اگر كسي انتخاب رشته ارشد رو انجام نده آيا سال آينده از امتحان محروم ميشه؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بدون شرح
نه نمیشه
خیر
فقط در صورتی که شما از بین انتخاب های انجام شده در یکی از رشته های روزانه قبول شید محروم می شید
در اصل دوستان گفتند که عدم انتخاب رشته باعث محرومیت نمیشه. اگر زمانیکه کنکور دادید دانشجو بودید و الآن فرم انتخاب رشته رو پر کنید و بنا به دلایلی احتمال میدید که تا ۳۱ شهریور ۹۱ فارغ‌التحصیل نمیشید٬ باید انتخاب رشته رو ملغی کنید در غیر اینصورت از آزمون سال بعد محروم میشن.
اگر انتخاب رشته نکنید مشکلی نداره (انگار آزمایشی کنکور دادید)
اگر انتخاب رشته کردید باید به سازمان سنجش مراجعه کنید.
در اصل دوستان گفتند که عدم انتخاب رشته باعث محرومیت نمیشه. اگر زمانیکه کنکور دادید دانشجو بودید و الآن فرم انتخاب رشته رو پر کنید و بنا به دلایلی احتمال میدید که تا ۳۱ شهریور ۹۱ فارغ‌التحصیل نمیشید٬ باید انتخاب رشته رو ملغی کنید در غیر اینصورت از آزمون سال بعد محروم میشن.
اگر انتخاب رشته نکنید مشکلی نداره (انگار آزمایشی کنکور دادید)
اگر انتخاب رشته کردید باید به سازمان سنجش مراجعه کنید.
----------------
به هیچ عنوان اینگونه نیست. من خودم دو بار در دوران دانشجویی امتحان و انتخاب رشته هم کردم هیچ مشکلی هم پیدا نشد
دوست عزیز من هم از خودم موضوعی رو مطرح نکردم٬ دفترچه دوم را ببینید٬ همین توضیحات را نوشته. بند ۱۱ یادآوری‌های خیلی مهم را ببینید.
حالا اگر در سالی که شما کنکور دادید این بند نبوده یا اجرا نشده٬ به نظرم جای ریسک نمیگذاره وگرنه اینطوری که شما گفتید که خیلی بهتره.
نه نگران نباشید.
لینک مرجع