تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کمک :اعلام نتایج چندبرابر ظرفیت دوره های مجازی؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
کسی میدونه حالا که من تو دوره ی مجازی شهید بهشتی قبول شدم قبولیم قطعیه یا اینکه احتمال کنسل شدنش وجود داره؟ البته می دونم که خودشون گفتن چند برابر ظرفیت ولی می خوام بدونم با توجه به سالهای پیش چقدر ریزش وجود داشته؟ ریزش تو نتایج نهایی زیاد بوده یا کم؟
دوست عزیز من بین الملل چند برابر ظرفیت قبول نشدم...دیگه امیدی نیست به قبولیم در شهریور؟
(13 تير 1391 12:55 ب.ظ)سها نوشته شده توسط: [ -> ]دوست عزیز من بین الملل چند برابر ظرفیت قبول نشدم...دیگه امیدی نیست به قبولیم در شهریور؟
نمیشه 100درصد گفت که نمی شه قبول شد، رشتتون چیه؟ بعد از اعلام نتایج شهریورم همیشه دانشگاههای بین الملل و اکثراً مجازی ها، تکمیل ظرفیت اعلام می کنن!
سلام من رشته علوم کامپیوترم.رتبم ۷۰۰ شد بین الملل قبول نشدم
تکمیل ظرفیت مهر ماه هم انتخاب رشته داره؟من مجازی رو کلا نزدم تو تکمیل ظرفیت مهر ماه میتونم انتخاب کنم؟
(19 تير 1391 10:08 ق.ظ)سها نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من رشته علوم کامپیوترم.رتبم ۷۰۰ شد بین الملل قبول نشدم
تکمیل ظرفیت مهر ماه هم انتخاب رشته داره؟من مجازی رو کلا نزدم تو تکمیل ظرفیت مهر ماه میتونم انتخاب کنم؟
بله انتخاب رشته داره به شرطی که تکمیل ظرفیت اعلام کنن! مجازی هم بستگی به اعلام تکمیل ظرفیت داره شاید رتبه های قبل شما انتخاب نکنن یا انتخاب رشته بکنن و برا ثبت نام نرن.
Smileدوست عزیز با رتبه ۷۰۰ علوم کامپیوتر مجازی تا حالا کسی قبول شده؟امکان داره تکمیل ظرفیت مجازی بیارم؟
(01 مرداد 1391 10:45 ق.ظ)سها نوشته شده توسط: [ -> ]Smileدوست عزیز با رتبه ۷۰۰ علوم کامپیوتر مجازی تا حالا کسی قبول شده؟امکان داره تکمیل ظرفیت مجازی بیارم؟
فکر کنم قبلا جواب سوالتونو داده باشم!!!!
با اینحال بازم میگم که بستگی به این داره که کسایی که قبول شده باشن برا ثبت نام نرن و بعد از اعلام نتایج شهریور، دانشگاه مهرماه اعلام ظرفیت کنه!
پارسال با رتبه ی پایین 500 مجازی رو آورده بودن، ولی امسال ظاهرا رتبه بالاتر رفته
لینک مرجع