تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: راهنمایی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بنظر شما چه دروسی رو واسه ارشد 92 بخونم . میخوام شروع کنم نمیدونم از چی شروع کنم؟
باید دل و به دریا بزنی و شروع کنی.
نمیدونی از چی شروع کنی.
فقط مراجع رو مطالعه کردی و دیدی مثلا تو درس معماری کامپیوتر فلام کتاب کتاب خوبی هست.
بعدش میمونی چطوری بخونم.
بهتره شروعه کنی از هر چی.
یه مدت 5-10 اصلا همینطوری بخونی از این کتب هرچی که داری .
بعدش یواش یواش تمرکزت که جمع شدی منابع خوب رو پیدا میکنی و با سازماندهی درس میخونی.
(08 تير 1391 01:49 ب.ظ)mosi70 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بنظر شما چه دروسی رو واسه ارشد ۹۲ بخونم . میخوام شروع کنم نمیدونم از چی شروع کنم؟

دوست عزیز می توانید برای راهنمایی شروع به خواندن در تاپیک زیر بحث رو ادامه بدید:

نرم افزار :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آی تی:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-------------------------------------------------------------------------------------------------
نقل قولی بود از "خانم انرژی مثبت" SmileTongue
کتابهای پوران پژوهش رو دارم و سیستم عامل و معماری و طراحی الگوریتم هوش ازکدوم شروع کنم یا اول ریاضیات رو بخونم
(08 تير 1391 09:32 ب.ظ)mosi70 نوشته شده توسط: [ -> ]کتابهای پوران پژوهش رو دارم و سیستم عامل و معماری و طراحی الگوریتم هوش ازکدوم شروع کنم یا اول ریاضیات رو بخونم
از هر نوع درس یکی رو انتخاب کن
تعداد دروس کمتر از 3 درس نشه
بعد برنامه بریز و بشین کتاب ها رو بجو!!
(08 تير 1391 01:49 ب.ظ)mosi70 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بنظر شما چه دروسی رو واسه ارشد ۹۲ بخونم . میخوام شروع کنم نمیدونم از چی شروع کنم؟
مسلما تاجایی که ممکنه درسی را حذف نکن شاید توی کنکور سئوالاتش ساده اومد
میتونید با 1 درس ساده شروع کنید و در کنارش یک درس مشکل تر را هم شروع کرد.تا خیلی خسته تون نکنه و درضمن شوق درس خوندن هم داشته باشید
دوستان هم در بالا تاپیک مناسب را معرفی کرده اند
لینک مرجع