تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: خیلی جالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام یکی از دوستام میگه من اصلا اصلا تست معماری نزدم برام 20 درصد زده تو کارنامه.این چه وضعشه؟؟؟؟؟
امسال کنکور عجایب بوده ! این وضعشه!!!!!
خدا شانس بده !!!! :دی
واقعا خدا شانس بده
الان من بودم -20 میزد برام
(02 تير 1391 01:03 ب.ظ)FAHIMEH2010 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام یکی از دوستام میگه من اصلا اصلا تست معماری نزدم برام ۲۰ درصد زده تو کارنامه.این چه وضعشه؟؟؟؟؟
دوستان اگه واقعا این خبرا موثق باشه باید یه کاری کنیم، نمیشه که زحمت بکشیو و این جوری حقت ضایع شه!!!!!!!!!!!
نمیشه اینطور هم دقیق گفت...! ممکنه یه تست رو بالا و پایین زده باشن و از قضا درست از آب در اومده و درصدشون اینطور شده باشه! هر چند هم که مطمئن باشند اینطور نبوده ولی از این خطاها همیشه هست!
(02 تير 1391 01:03 ب.ظ)FAHIMEH2010 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام یکی از دوستام میگه من اصلا اصلا تست معماری نزدم برام ۲۰ درصد زده تو کارنامه.این چه وضعشه؟؟؟؟؟

محاله
خبر که موثقه موثقه.این دوستم که میگم اصلا امسال برای ارشد برنامه نداشت بنابراین فقط میخوایت ببینه چه مدلی هست کنکور. سر کنکور هم وقت داشت تا ببینه بالا پایین نزنه تست ها رو.بهد هم تستای معماری آخرین تست ها IT بود و بعد از تستای سیستم عامل که سیستم اصلا نخونده بود که بخواد جواب ده و تستا رو بالا پایین بزنه.
(02 تير 1391 02:45 ب.ظ)annmary نوشته شده توسط: [ -> ]امسال کنکور عجایب بوده ! این وضعشه!!!!!

سال قبل منم تو خدمت بود همینطوری شرکت کردم،سیستم عامل که سفید تحویل داد و چیزی نزدم 44 شد،الله اعلم
خدای من پس چه حق هایی ضایع شده.کلی وقت بذاریم بخونیم آخرش چی میشه!!!!!!!!
به نیمه پر لیوان نگاه کن واقعا چه شانسی!!!!
بابا سنجش کم دین شده شما که نشدین بگین براتون درست کنن آخه این مدرکا خوردن نداره
ذهن خودتون رو با این حرف ها درگیر نکنید
این گفته ها فقط حرف هستن و واقعیت ندارن
دستگاه های تست خوان به ندرت اشتباه می کنند ... خیلی خیلی خیلی به ندرت
(04 تير 1391 12:01 ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط: [ -> ]نمیشه اینطور هم دقیق گفت...! ممکنه یه تست رو بالا و پایین زده باشن و از قضا درست از آب در اومده و درصدشون اینطور شده باشه! هر چند هم که مطمئن باشند اینطور نبوده ولی از این خطاها همیشه هست!

با یه تست زدن (اشتباهی ) درصد 20 نمی شه یا می شه 16 یا منفی!!
ایییییییییییییییی خدااااااا خودت به دادمون برس!! با این سنجشمون!!
شما تلاشتونو بکنید بقیشو بسپارین دست خدا مهم اینکه اون تلاش مارو میبینه و مطمئنا جواب خوبی میده. Smile
بنظرم زیاد حساس نباشین ،
اولاً معلوم نیست چقدر این شایعات درست باشه و اونایی که درسته ممکنه به این علت باشه که فرضا تست ها رو جا به جا پر کردن ( توی محاسبه هم در نظر بگیرید که ممکنه تستی حذف شده باشه پس با فرض صحیح زدن 1 تست بطور ناخواسته ممکنه درصدتو بیشتر از 1 تست بنظر بیاد )

ثانیا اگه با این تفکر برید جلو مخصوصا بچه های پشت کنکوری ، شک نکنید باختید چون از الان با یه روحیه داغون و ترس پیش میرید و زمام امور از دستتون خارج میشه و همه چیز رو به شانس!! می سپارسین . در واقع دیگه کنترلی بر هیچ چیز ندارید . ممکنه که موردی پیش بیاد که برای یه نفر درصد بیشتری در کارنامه اعلام بشه ( بنا به هر علت و خطایی ) اما از این موارد خیلی نادر هست و بنظرم با تلاش میشه اصلا این موارد رو نادیده گرفت ( در کل اصلا بهش فکر نکنید که اعصاب و روحیه تون رو میبازین Smile )
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع