تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مقایسته ظرفیتهای 90 و 91 و نتيجه شما؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان.
ظرفیت گرایش هوش مصنوعی سه دانشگاه تهران، شریف و امیرکبیر امسال نسبت به پارسال 10 نفر کم شده، از طرفی پارسال رتبه 112 هوش امیرکبیر روزانه قبول شده. حالا به نظر شما 102 امسال امیرکبیر قبول میشه؟
(01 تير 1391 12:33 ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان.
ظرفیت گرایش هوش مصنوعی سه دانشگاه تهران، شریف و امیرکبیر امسال نسبت به پارسال ۱۰ نفر کم شده، از طرفی پارسال ۱۱۲ هوش امیرکبیر روزانه قبول شده. حالا به نظر شما ۱۰۲ امسال امیرکبیر قبول میشه؟

اولا شما که مطمئن نیستی رتبه 102 آفرین فرد قبولی باشه
ثانیاً بنظرم امسال همپوشانی ها کم نیست

پس انشاالله گرایش هوش امیرکبیر قبولید ، بتظرم در بدترین حالت " مهندسی رباتیک " امیرکبیر رو میارید .
(01 تير 1391 12:37 ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط: [ -> ]
(01 تير 1391 12:33 ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان.
ظرفیت گرایش هوش مصنوعی سه دانشگاه تهران، شریف و امیرکبیر امسال نسبت به پارسال ۱۰ نفر کم شده، از طرفی پارسال ۱۱۲ هوش امیرکبیر روزانه قبول شده. حالا به نظر شما ۱۰۲ امسال امیرکبیر قبول میشه؟

اولا شما که مطمئن نیستی رتبه ۱۰۲ آفرین فرد قبولی باشه
ثانیاً بنظرم امسال همپوشانی ها کم نیست

پس انشاالله گرایش هوش امیرکبیر قبولید ، بتظرم در بدترین حالت " مهندسی رباتیک " امیرکبیر رو میارید .
شما فرض کنید آخرین رتبه 112 باشه. من یکی رو دیدم 112 بود و هوش امیرکبیر قبول شد
(01 تير 1391 12:48 ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط: [ -> ]شما فرض کنید آخرین رتبه ۱۱۲ باشه. من یکی رو دیدم ۱۱۲ بود و هوش امیرکبیر قبول شد

بنظرم ، انشاالله همون هوش امیرکبیر میارید ، نشد " رباتیکش " حتمیه انشاالله Smile
(01 تير 1391 12:56 ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط: [ -> ]
(01 تير 1391 12:48 ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط: [ -> ]شما فرض کنید آخرین رتبه ۱۱۲ باشه. من یکی رو دیدم ۱۱۲ بود و هوش امیرکبیر قبول شد

بنظرم ، انشاالله همون هوش امیرکبیر میارید ، نشد " رباتیکش " حتمیه انشاالله Smile
اگه نشد که باید برم علم و صنعت.
به نظر با توجه به کاهش ظزفیت ها و احتمال همپوشانی (تخصصی رو همه کم زدن و ریاضی و مشترک و زبان سرنوشت سازتر بوده) میشه امسال رو با سال 89 و رتبه های 89 مقایسه کرد.
با این کاهش طرفیت ها من هم موندم شبانه شریف رو میارم یا تهران روزانه می رسیم اما خدا کنه شریف رو بیارم ، توکل بخدا
به نظر من که هوش امیر کبیر و میاری ان شاالله.
(01 تير 1391 01:04 ق.ظ)esi نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر با توجه به کاهش ظزفیت ها و احتمال همپوشانی (تخصصی رو همه کم زدن و ریاضی و مشترک و زبان سرنوشت سازتر بوده) میشه امسال رو با سال ۸۹ و رتبه های ۸۹ مقایسه کرد.
با این کاهش طرفیت ها من هم موندم شبانه شریف رو میارم یا تهران روزانه می رسیم اما خدا کنه شریف رو بیارم ، توکل بخدا
به نظر من که هوش امیر کبیر و میاری ان شاالله.
ایشالا. مرسی از روحیه دادن شما. امیدوارم دانشگاه دلخواه تون قبول بشید.
ظاهرا من امسال خیلی متفاوت بودمHuh
لینک مرجع