تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مصاحبه با رتبه 31 گرايش 1و4 آي تي 91
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
موفق باشی
سلام رتبه31 رو بهتون تبریک میگم
من الان مهندسی نرم افزار پرسمن رو میخونم ولی خیلی کسل کننده س و خیلی جاها که گرم خوندن میشم میره و روی مطالب بی ربط(بی اهمیت) تاکید میکنه و تا الان 3 فصل خوندم.
پوران رو هم یه کمی خوندم ولی حس کردم مطالبش ناقصه و نمیشه باهاش سئوال کنکور جواب داد.
به نظر شما من باید چیکار کنم؟؟؟
برو بشین مهندسی نرم افزار پوران رو بخون و دیگر هیچ

اینو من بهت میگم که حداقل ۷-۸ بار پرسمن رو خوندم و تمام قسمت های مهم رو می دونم کجاست تو پرسمن ، و بهت میگم که تمام قسمت های مهم و بیشتر از اون تو پوران پژوهش هست.
کتاب مهندسی نرم پارسه هم خوبه....اگه نگاه کنی میبینی ۴ تا از سوال های امسال رو راحت با خوندن پارسه یا پوران میشه زد...پس چرا اذیت کنید خودتون رو..پرسمن رو اگه حوسلشو ندارید نخونید...
(06 مرداد 1391 01:20 ق.ظ)ali نوشته شده توسط: [ -> ]برو بشین مهندسی نرم افزار پوران رو بخون و دیگر هیچ

اینو من بهت میگم که حداقل ۷-۸ بار پرسمن رو خوندم و تمام قسمت های مهم رو می دونم کجاست تو پرسمن ، و بهت میگم که تمام قسمت های مهم و بیشتر از اون تو پوران پژوهش هست.
پوران نوشته ی پیمان تیموری رو میگید؟
(06 مرداد 1391 07:12 ب.ظ)viona نوشته شده توسط: [ -> ]
(06 مرداد 1391 01:20 ق.ظ)ali نوشته شده توسط: [ -> ]برو بشین مهندسی نرم افزار پوران رو بخون و دیگر هیچ

پوران نوشته ی پیمان تیموری رو میگید؟

آره همونه
احسنت.
انشالله مصاحبه دکترا.
ممنون بچه ها که راهنمایی کردید
انشالا ما هم مثل شما بتونیم رتبه خوب بیاریم
(06 مرداد 1391 04:35 ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط: [ -> ]کتاب مهندسی نرم پارسه هم خوبه....اگه نگاه کنی میبینی ۴ تا از سوال های امسال رو راحت با خوندن پارسه یا پوران میشه زد...پس چرا اذیت کنید خودتون رو..پرسمن رو اگه حوسلشو ندارید نخونید...

من پارسه چاپ86وازهمینجادانلودکردم.20فصله.همینه؟؟پوران هم دارم
سلام من حدود 1 هفتست که ساعت 5 که خونه می رسم میشینم پای درس و بکوب می خونم تا 11، چون تا ساعت 5 سرکارم
حالا می خوام منو راهنمایی کنین که از کارم کلا استعفا بدم بشینم بکوب برا ارشد بخونم یا نه.
چون فکر نمی کنم اینجوری بتونم نتیجه بگیرم.
مرسی
بله...متاسفانه یا خوشبختانه رقابت خیلی سنگینه بین داوطلب ها...خیلی ها هستند که از الان روزی ۱۰ ساعت مطالعه دارند که اصلا هم زیاد نیست...اگه میخواهید حتما امسال نتیجه بگیرید کار رو فراموش کنید و فقط درس بخونید...اما اگه برنامه ۲ ساله دارید واسه قبولی...فکر کنم با وجود کار هم بشه قبول شد
خسته نباشی و تبریک داره
فکر میکردم خدا اگه بخواد به کسی کمک کنه توی کنکور اون من نیستم...از من بهتر زیادن..من فقط خودمو دارم...بعد میشستم دوباره درس میخوندم...

با این تیکه ات خیلی حال کردم
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع