تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: آموزش محور شریف به جای تهران و امیرکبیر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
می خوام آموزش محور شریف رو بیارم قبل از تهران و امیرکبیر.

یک دلیل شخصی داره که باید برم شریف.

به نظرتون این تصمیمم چقد اشتباهه؟

خواهش می کنم کمکم کنید...

رتبم 60 نرم افزاره
خیلی اشتباههههههههههههههه
یعنی رسما قید دکتری رو میزنید.
اگه هدف رفتن باشه ، عاقلانه ترین کارو کردید . اگه نه اشتباه ترین کار ممکنه Smile البته شبانه شریف رو هم میاری که خیلی بهتره از روزانه آموزش محورش
(11 خرداد 1391 12:41 ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط: [ -> ]اگه هدف رفتن باشه ، عاقلانه ترین کارو کردید . اگه نه اشتباه ترین کار ممکنه Smile البته شبانه شریف رو هم میاری که خیلی بهتره از روزانه آموزش محورش

مگه آموزش محور برای اونور مهم نیست؟
ولی من شنیدم پروژه پایانی برای اپلای مهمه.
(11 خرداد 1391 12:46 ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 خرداد 1391 12:41 ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط: [ -> ]اگه هدف رفتن باشه ، عاقلانه ترین کارو کردید . اگه نه اشتباه ترین کار ممکنه Smile البته شبانه شریف رو هم میاری که خیلی بهتره از روزانه آموزش محورش

مگه آموزش محور برای اونور مهم نیست؟
ولی من شنیدم پروژه پایانی برای اپلای مهمه.

مهم هست ولی نه اونقد که واسه داخل مهمه . شما اگه تو ارشد یکی دو تا مقاله خوب بدید و نشون بدید که فعال هستید، نداشتن پایان نامه رو جبران می کنه . اما واسه داخل خیلی خیلی مهمتره . این که گفتم عاقلانه ترین کار ممکنه چون که برچسب شریف کمک میکنه که خیلی راحت تر و جاهای بهتری پذیرش بگیرند .
ممنون از همه.

من شریف ندیده نیستم. مسئله یک چیز دیگه است. من روزانه رو نمی تونم بزنم. قضیه من پیچیدست.

من حتما باید شبانه برم. درسم هم خوبه. اینی که 60 شدم. فقط یک ماه خوندم.

ولی یک مسئله شخصی هست که خیلی واسم مهمه.

ولی نمیدونم آیا آموزش محور رو قبل از تهران وشریف بزنم یا نه!

الان که فعلا انتخاب چهارممه.

یعنی که شریف

تهران

امیرکبیر

آموزش محور شریف

علم و صنعت

بهشتی

....

الان این جوری زدم.

من یک عمر تو شریف بودم و شریف ندیده نیستم. قضیه یک چیز دیگه است.

در هر صورت از همه ممنونم.

ان شاالله همه موفق یاشند.
خب پسر خوب اگه انتخابات شبانه اند که اگه اولی رو قبول نشی حتما دومی رو میشی خیالت راحت .
(11 خرداد 1391 12:25 ب.ظ)saeed_khatar نوشته شده توسط: [ -> ]می خوام آموزش محور شریف رو بیارم قبل از تهران و امیرکبیر.

یک دلیل شخصی داره که باید برم شریف.

به نظرتون این تصمیمم چقد اشتباهه؟

خواهش می کنم کمکم کنید...

رتبم ۶۰ نرم افزاره

اگه خودتون کار عملی و تحقیقاتی بکنین هیچ مهم نیست با خیال راحت برو شریف.اینا همه اش شایعه است. من خودم از استاد دکتری دانشگاه اصفهان پرسیدم گفت:خیلی تاثیری نداره.و به این معنا نیست که بای قید دمتری رو بزنین
نظر منم اینه که بستگی به خودت و هدفت داره.
اگه میری اونور که حله و پایان نامه و پروپوزال مهم نیست و بزن روزانه آموزش محورم میاری فکر کنم.
اگه نه میخوای داخل دکتری بگیری بدون پروپوزال اذیتت می کنن ، یعنی نصف بحث های مصاحبه رویه پروپوزال و کارایی روش کردیه و امید کمتری داشته باش واسه دکتری(نه اینکه کاملا نا امید باشی، یه رزومه قوی میتونه جبرانش کنه براحتی).
اما از من میشنوی اینم در نظر بگیر که به نظرمن با توجه به ظرفیت های امسال شبانه شریف رو بعیده بیاری ، منم به شخصه امید زیادی به شبانه شریف ندارم) و برنامتو طوری بچین که بهترین جا انتخاب شی، طبق انتخابای خودت 90 درصد تهران قبولی.
ان شاالله هر جور که دوست داری و صلاحته بشه.
موفق باشی
لینک مرجع