تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ميشه به من كمك كنيد...
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ممنون میشم کسی کمکم کنهConfused

دانشگاه الزهرا از نظر علمی بالاتر از خواجه نصیر و مالک اشتر هست تو رشته هوش؟
تو دانشگاه های شهرستان ها مثل سمنان، شاهرود ، همدان، یزد کدوم به ترتیب اولویت داره تو همین گرایش؟
لطفا هر کی میتونه راهنمائیم کنه، خیلی مهمه واسمConfused
باور من دوست داشتم الان واست ۱ ساعت توضیح میدادم...نگی یه وقت بچه ها اینجا بی معرفتن...اما اصلا هیچ اطلاعی ندارم..شرمندم ام
(10 خرداد 1391 10:50 ب.ظ)haasti نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون میشم کسی کمکم کنهConfused

تو دانشگاه های شهرستان ها مثل سمنان، شاهرود ، همدان، یزد کدوم به ترتیب اولویت داره تو همین گرایش؟

من فقط میتونم نظر شخصی بدم که هر کدوم تو شهرش راحت تری رو انتخاب کن ولی یه چیزی میدونم که تو هوش همدان و شاهرود دکترا دارند
(10 خرداد 1391 10:50 ب.ظ)haasti نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون میشم کسی کمکم کنهConfused

خواجه نصیر خیلی بعیده شبانه بوعلی رو من آمارشو دارم سال 89 آخرین فرد قبولی شبانش 340 آورده بود که با این اوصاف برای قبولی در بوعلی یه خورده شانس لازم دارید الزهرا چون مخصوص بانوان هست شانستون بالاست مالک اشتر هم حتما بزنید از نظر سطح علمی بد نیست
بچه های اینجا بی معرفتن...من یه تاپیک دارم...هیچکس ج نداده.....متاسفم
اگر می خواهید تهران باشید به نظرم: 1.خواجه نصیر 2.الزهرا ،3.خوارزمی4 .مالک اشتر و اگر با شهرستان مشکل ندارید همدان از بقیه که گفتید بهتره
ممنون از همه دوستایی که جواب دادن، راستش من خیلی گیج شدم چون تو این چند روز واقعا حرفهای مختلفی شنیدم و موندم که به کدومش بها بدم.
باز ممنون میشم اگه کسی از دوستان اطلاع دارن نظرشو بگه چون واقعا واسم مهمه.
لینک مرجع