تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: قضیه "اولویت بالاتر،شانس بالاتر" چیه؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
امروز شنیدم که بحثی به اسم اولویت بالاتر هست.
یعنی اگه من با رتبه ۱۰۰ دانشگاه اصفهان رو در انتخاب ۵ قرار بدم و یکی دیگه با رتبه مثلا ۱۱۰ دانشگاه اصفهان رو بذاره اولویت شماره ۱ ،شانس اون بالاتره!
آیا این حرف درسته؟
پس اونجور باشه ما باید کدرشته هایی رو تقریبا امیدی بهشون نداریم تو لیست انتخاب رشته نیاریم؟
ببینید واسه انتخاب رشته از رتبه شماره 1 شروع می کنن. وقتی به کارنامه شما رسیدن از انتخاب اول شما شروع می کنن و جلو میرن تا به اولین مکانی برسن که جای خالی واسه انتخاب داشته باشه و شما رو به اون محل نسبت میدن . اگه تا اخر رفتن و رتبه شما به هیچ جا نخورد شما جایی قبول نمی شید . این جور که شما می گید وقتی درسته که اول انتخاب اول مامی رتبه ها رو بررسی کنن بعد برن سراغ انتخاب دومشون. ولی این جور نیست.

این چیزیه که من میدونم .
(08 خرداد 1391 11:56 ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط: [ -> ]ببینید واسه انتخاب رشته از رتبه شماره 1 شروع می کنن. وقتی به کارنامه شما رسیدن از انتخاب اول شما شروع می کنن و جلو میرن تا به اولین مکانی برسن که جای خالی واسه انتخاب داشته باشه و شما رو به اون محل نسبت میدن . اگه تا اخر رفتن و رتبه شما به هیچ جا نخورد شما جایی قبول نمی شید . این جور که شما می گید وقتی درسته که اول انتخاب اول مامی رتبه ها رو بررسی کنن بعد برن سراغ انتخاب دومشون. ولی این جور نیست.

این چیزیه که من میدونم .
متشکر
این چیزی که من میگم حرف کارشناس برنامه صعود هستش.میگفت "5 انتخاب اول شما" سرنوشت سازه و این حرفها
حالا نمیدونم قضیه چیه
(09 خرداد 1391 12:08 ق.ظ)sarbaz1214 نوشته شده توسط: [ -> ]متشکر
این چیزی که من میگم حرف کارشناس برنامه صعود هستش.میگفت "5 انتخاب اول شما" سرنوشت سازه و این حرفها
حالا نمیدونم قضیه چیه
نمیدونم شاید الان قضیه فرق کرده باشه! تا اونجایی که من اطلاع دارم و طبق اطلاعات قبلیم اون چیزیه که گفتم
واسه اطلاع بیشتر می تونید با سیستم پاسخگویی سنجش سوالتون رو مطرح کنید.
نه اینطور نیست! اون کارشناس هم اشتباه کرده... اولویت بالاتر، شانس بالاتر برای کنکور آزاده نه دولتی... خانم انرژی مثبت درست میگن
(09 خرداد 1391 12:24 ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط: [ -> ]نه اینطور نیست! اون کارشناس هم اشتباه کرده... اولویت بالاتر، شانس بالاتر برای کنکور آزاده نه دولتی... خانم انرژی مثبت درست میگن
سپاس
صفحه ۷ انتخاب رشته نوشته که تاثیر نداره . حالا اگه پشت پرده خبری هست یا کسی چیزی میدونه به ما هم بگه .Tongue

[تصویر:  attachment.php?aid=4839]
(09 خرداد 1391 01:16 ق.ظ)farahnaz نوشته شده توسط: [ -> ]صفحه ۷ انتخاب رشته نوشته که تاثیر نداره . حالا اگه پشت پرده خبری هست یا کسی چیزی میدونه به ما هم بگه .Tongue

درود بر شما

(09 خرداد 1391 01:16 ق.ظ)farahnaz نوشته شده توسط: [ -> ]صفحه ۷ انتخاب رشته نوشته که تاثیر نداره . حالا اگه پشت پرده خبری هست یا کسی چیزی میدونه به ما هم بگه .Tongue

حالا یه سوال پیش میاد...من اگر مثلا دانشگاه اصفهان رو بالاتر بزنم یعنی بیشتر علاقمند هستم.درسته؟
و این تاثیر مثبت برای قبول شدن تو دانشگاه اصفهان داره؟
دوستان کسی نیست که جواب سوالم رو بدونه؟
(09 خرداد 1391 01:19 ق.ظ)sarbaz1214 نوشته شده توسط: [ -> ]و این تاثیر مثبت برای قبول شدن تو دانشگاه اصفهان داره؟
نه، چه ربطی‌ داره،،شما دوست داشتی بالاتر بزنی‌، نه اینکه سنجش بگه حالا که این دوس داشته اصفهانو بذار همین‌جا قبول شه
ببینید وقتی تو فرم انتخاب رشته با اصفهان رسی برای مثال اگه جا داشته باشه شما رو واسه اونجا پذیرش می گنه وگرنه میره سراغ انتخاب بعدیتون چیزی که مهمه ترتیب انتخابه همین. شما بر این اساس انتخاب رشته کنید به بقیه چیزا کاری نداشته باشید
(09 خرداد 1391 11:32 ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط: [ -> ]ببینید وقتی تو فرم انتخاب رشته با اصفهان رسی برای مثال اگه جا داشته باشه شما رو واسه اونجا پذیرش می گنه وگرنه میره سراغ انتخاب بعدیتون چیزی که مهمه ترتیب انتخابه همین. شما بر این اساس انتخاب رشته کنید به بقیه چیزا کاری نداشته باشید
این کاملا درسته
سوال آخر:
منظور از رتبه واقعی چیه؟
احتمالا مربوط به همپوشانی گرایشها میشه.یعنی یکی که تو یه گرایش دیگه چون انتخابش انجام شده تو این گرایش جاش خالی میشه.درسته؟
لینک مرجع