تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: چند سوال کلی راجع به مجازی و غیرانتفاعی و مرخصی!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من امسال رتبه 451 معماری کامپیوتر رو آوردم و 1050 هوش مصنوعی و 1020 آی تی

سوالم اینه که خبر دارین آیا کسیکه از شبانه، مجازی، غیرانتفاعی قبول بشه و نره، میتونه تو امتحان سال بعد شرکت کنه؟ یا اینکه میشه ذخیره کرد؟ یا مثلا یک ترم مرخصی گرفت؟
چون زمان کارشناسی یه قانونی بود که کسیکه اگر روزانه قبول میشد تا 2 سال ممنوع بود از شرکت در امتحان( فقط روزانه بود تو کارشناسی)

تو رو خدا کسی میدونه بگه

به نظرتون تو هوش مصنوعی و آی تی میشه از جایی قبول شد با این رتبه؟ غیرانتفاعی؟مجازی؟

یکی ام این مدرک مجازی و غیرانتفاعی ارزش دارن؟
(08 خرداد 1391 11:37 ب.ظ)aminesta نوشته شده توسط: [ -> ]من امسال رتبه ۴۵۱ معماری کامپیوتر رو آوردم و ۱۰۵۰ هوش مصنوعی و ۱۰۲۰ آی تی

سوالم اینه که خبر دارین آیا کسیکه از شبانه، مجازی، غیرانتفاعی قبول بشه و نره، میتونه تو امتحان سال بعد شرکت کنه؟ یا اینکه میشه ذخیره کرد؟ یا مثلا یک ترم مرخصی گرفت؟
چون زمان کارشناسی یه قانونی بود که کسیکه اگر روزانه قبول میشد تا ۲ سال ممنوع بود از شرکت در امتحان( فقط روزانه بود تو کارشناسی)

تو رو خدا کسی میدونه بگه

به نظرتون تو هوش مصنوعی و آی تی میشه از جایی قبول شد با این رتبه؟ غیرانتفاعی؟مجازی؟

راجع به شبانه، مجازی و غیرانتفاعی، قوانین مثل دوران کارشناسی است، یعنی اگر نری، محروم نمیشی...
اما درباره ی مرخصی فکر کنم این دیگه بستگی به دانشگاه و گروهتون داره که چه تصمیم بگیرند!
(08 خرداد 1391 11:58 ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط: [ -> ]
(08 خرداد 1391 11:37 ب.ظ)aminesta نوشته شده توسط: [ -> ]من امسال رتبه ۴۵۱ معماری کامپیوتر رو آوردم و ۱۰۵۰ هوش مصنوعی و ۱۰۲۰ آی تی

چون زمان کارشناسی یه قانونی بود که کسیکه اگر روزانه قبول میشد تا ۲ سال ممنوع بود از شرکت در امتحان( فقط روزانه بود تو کارشناسی)

تو رو خدا کسی میدونه بگه

راجع به شبانه، مجازی و غیرانتفاعی، قوانین مثل دوران کارشناسی است، یعنی اگر نری، محروم نمیشی...
اما درباره ی مرخصی فکر کنم این دیگه بستگی به دانشگاه و گروهتون داره که چه تصمیم بگیرند!

یعنی مرخصی نمیدن زمان کارشناسی ارشد ترم اول رو؟
(09 خرداد 1391 12:03 ق.ظ)aminesta نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی مرخصی نمیدن زمان کارشناسی ارشد ترم اول رو؟

چرا میدن...! ولی میگم که ممکنه اذیتتون کنن!
(09 خرداد 1391 12:17 ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 خرداد 1391 12:03 ق.ظ)aminesta نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی مرخصی نمیدن زمان کارشناسی ارشد ترم اول رو؟

چرا میدن...! ولی میگم که ممکنه اذیتتون کنن!

میشه بیشتر توضیح بدین؟یعنی چیکار کنن؟
ببینید هر درخواستی که دانشجو میکنه، باید در آموزش مطرح بشه و تصمیم درباره اش گرفته بشه... فکر کنم بگذارند مرخصی بگیری ولی باید استاد راهنمات رو مشخص کنی، یا چمیدونم موضوع پروژه ات رو مشخص کنی! از این جور چیزا... فوقش اگر بهت مرخصی ندادند، سر کلاس ها حاضر نمیشی، زمان حذف ترم، میری ترمت رو حذف میکنی و برگه ی دکتر میاری که مثلا بیمار بودی! و اینکه میخواستی مرخصی بگیری برای همین بود!!!! همیشه یه راهی هست... «ایران قانونمند نیست» برای همین نگران نباشید...
(09 خرداد 1391 12:47 ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط: [ -> ]ببینید هر درخواستی که دانشجو میکنه، باید در آموزش مطرح بشه و تصمیم درباره اش گرفته بشه... فکر کنم بگذارند مرخصی بگیری ولی باید استاد راهنمات رو مشخص کنی، یا چمیدونم موضوع پروژه ات رو مشخص کنی! از این جور چیزا... فوقش اگر بهت مرخصی ندادند، سر کلاس ها حاضر نمیشی، زمان حذف ترم، میری ترمت رو حذف میکنی و برگه ی دکتر میاری که مثلا بیمار بودی! و اینکه میخواستی مرخصی بگیری برای همین بود!!!! همیشه یه راهی هست... «ایران قانونمند نیست» برای همین نگران نباشید...

چون مشکل من اینه که کارشناسی نرم افزار خوندم و با این رتبه فقط امید به معماری دارم امسال
میگن برم ارشد باید اول چند واحدی پیش نیاز سخت افزارا رو هم بگذرونم
موندم چیکار کنم، یه سال بمونم هوش مصنوعی میتونم قبول شم؟اونوقت هم میترسم همین معماری رو هم از دست بدم!
(08 خرداد 1391 11:58 ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط: [ -> ]

تو رو خدا کسی میدونه بگه

فقط در مورد آی تی میدونم با این رتبه قبولی مجازی دانشگاه خواجه نصیر به احتمال خیلی کم اما مجازی شیراز صد در صد قبول هستین
لینک مرجع