تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: چه رتبه ای چه دانشگاهی قبول میشه/حداکثر/حداقل؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام به دوستان خوب و با معرفت مانشتی
لطف کنید هر کسی که در مورد این موضوع: "چه رتبه ای چه دانشگاهی قبول میشه/حداکثر/حداقل؟؟؟" اطلاع داره به اشتراک بذاره تا همه بتونن استفاده کنن.

مثلا من خودم رتبه هام اینا شده اما نمیدونم واقعا چی میشه و آیا امیدی میشه داشت؟Huh .....:
معماری: 673
هوش: 1530
نرم افزار: 2572

با تشکر از همه بچه های گل

خواهش می کنم یه نفر برای رضای خدا هم که شده جواب بده. خیلی خیلی ممنون میشم.
سلام بچه ها
لطفا هر کی میتونه کمکم کنه،حسابی گیر کردم واسه انتخاب رشته،کسی میدونه با این رتبه هایی که میگم چه دانشگاهی میتونم قبول بشم؟مثلا پیام نور،شبانه،روزانه،غیر انتفاعی
هوش:رتبه923 از 2833
معماری:1095 از 4209
نرم افزار:3594 از 5181
راستی از هر سه گرایش در انتخاب رشته ام میشه استفاده کنم یا فقط یکی از اینها؟
منتظرم.
(09 خرداد 1391 05:56 ب.ظ)raha.smmd نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها
لطفا هر کی میتونه کمکم کنه،حسابی گیر کردم واسه انتخاب رشته،کسی میدونه با این رتبه هایی که میگم چه دانشگاهی میتونم قبول بشم؟مثلا پیام نور،شبانه،روزانه،غیر انتفاعی
هوش:رتبه۹۲۳ از ۲۸۳۳
معماری:۱۰۹۵ از ۴۲۰۹
نرم افزار:۳۵۹۴ از ۵۱۸۱
منتظرم.

با توجه به دو سال گذشته تنها معماری مجازی بهشتی و معماری مجازی امام رضا و هوش مجازی امام رضا-همه را میتونید درهم انتخاب کنید

(08 خرداد 1391 09:11 ب.ظ)باران سپهری نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام به دوستان خوب و با معرفت مانشتی
لطف کنید هر کسی که در مورد این موضوع: "چه رتبه ای چه دانشگاهی قبول میشه/حداکثر/حداقل؟؟؟" اطلاع داره به اشتراک بذاره تا همه بتونن استفاده کنن.

مثلا من خودم رتبه هام اینا شده اما نمیدونم واقعا چی میشه و آیا امیدی میشه داشت؟Huh .....:
معماری: ۶۷۳
هوش: ۱۵۳۰
نرم افزار: ۲۵۷۲

فکر میکنم با یک احتمال بسیار ضعیف معماری شبانه اردبیل و گرنه حتما معماری مجازی بهشتی و مجازی امام رضا
هوش مجازی امام رضا
xxx از xxx

سلامSmile
از هر سه گرایش استفاده می کنید دیگه، به ترتیب علاقه مندی بزنید
اون اعدادی که بعد از "از" نوشتید هم میدونید دیگه آخرین رتبه ای هست که مجاز هست انتخاب رشته کنه
سلام دوستان می خوام بدونم ادامه تحصیل در مقطع ارشد به شیوه ی آموزش محور ارزش داره یا نه محدو دیت هاش نسبت به آموزش و پزوهش محور چیا هستن ؟
(09 خرداد 1391 06:48 ب.ظ)sirvan.t نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان می خوام بدونم ادامه تحصیل در مقطع ارشد به شیوه ی آموزش محور ارزش داره یا نه محدو دیت هاش نسبت به آموزش و پزوهش محور چیا هستن ؟

راستش من دیروز کلی از دانشجوهای ارشد و اساتید پرس و جو کردم نظرات اینها بودن امیدوارم مثل من تازه بدتر گیج نشین:
یه سری گفتن اصلا ارزش رفتن نداره چون عملا برای ادامه تحصیل دچار مشکل میشین
سری دوم گفتن اگه می خواین بزنید جزو انتخابهای آخرتون باشه و بعد بیشتر روش فکر کنید اگه قبول شدید
سری سوم می گفتن چون این شیوه بدون پایان نامه است می تونید با دادن چند مقاله خوب جبران کنید و اصولا بچه های آموزش محور به خاطر جبران مافات خیلی بیشتر تلاش میکنند.
سری چهارم می گفتن یه بخشنامه امیدوارکننده اومده امسال که اگه جزو دانشجویان نفر اول تا سوم ارشد بشین بهتون حتما واحدهای پایان نامه هم میدهند و خیالتون راحت میشه.(اما قابل توجه اینکه به بخش نامه اعتباری نیست چون به شبی بنده و به تبی!!!!!!!!!!!!!!!!)

خوب امیدوارم با این اوصاف بتونید موفق عمل کنید.!

(09 خرداد 1391 06:25 ب.ظ)کارمن نوشته شده توسط: [ -> ]
هوش:رتبه۹۲۳ از ۲۸۳۳
معماری:۱۰۹۵ از ۴۲۰۹
نرم افزار:۳۵۹۴ از ۵۱۸۱
منتظرم.

با توجه به دو سال گذشته تنها معماری مجازی بهشتی و معماری مجازی امام رضا و هوش مجازی امام رضا-همه را میتونید درهم انتخاب کنید

(08 خرداد 1391 09:11 ب.ظ)باران سپهری نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام به دوستان خوب و با معرفت مانشتی

معماری: ۶۷۳
هوش: ۱۵۳۰
نرم افزار: ۲۵۷۲

فکر میکنم با یک احتمال بسیار ضعیف معماری شبانه اردبیل و گرنه حتما معماری مجازی بهشتی و مجازی امام رضا
هوش مجازی امام رضا

نظر شما راجع به مجازی شهید بهشتی و مجازی امام رضا نسبت به شبانه اردبیل چیه؟
سلام 1700 گرایش تجارت آی تی کجا قبول میشه؟
سلام من با رتبه 301 ای تی گرایش 2و3 به نظرتون می تونم کجا قبول شم؟
روزانه قبول می شم؟
خواهش می کنم جواب بدید
لینک مرجع