تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۱۷۳ نرم افزار، ۱۴۶ الگوریتم، روزانه تهران اری یا خیر؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها.رتبه من ۱۷۳نرم افزار،۱۴۶ الگوریتم شده.به نظرتون با توجه به کم شدن ظرفیت ها برای روزانه تهران شانسی هست؟کدوم دانشگاه ها؟ من عاشق نرم افزارم ولی مثل اینکه امسال شانس قبولی....شما ها جای من بودید شهرستان نرم رو انتخاب می کردید یا هوش تهران؟تو رو خدا نظر بدیدHuh

محل قبولی::نرم افزار- اصفهان
سلام به نظر من دانشگاههای تهران خیلی بهتره از شهرستان من اگه بودم اول تهران میزدم
تبریک میگم ... به امید موفقیت های بیشتر در آینده Smile
(10 خرداد 1391 04:53 ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم ... به امید موفقیت های بیشتر در آینده Smile

ممنونم.امیدوارم شما هم موفق باشید.

بچه ها علم و صنعت نرم رو میارم؟ یا صنعتی اصفهان؟هیچ نظری نبود؟
روزانه دانشگاه های تهران به نظر من احتمالش کمه اما به روزانه تربیت مدرس امید داشته باش. احتمال شبانه علم و صنعت زیاده.
اما روزانه اصفهان و بقیه شهرستان ها حتمیه .
ان شاالله جایی که دوست داری و صلاحته قبول بشی.
(21 تير 1391 08:58 ق.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط: [ -> ]شاید روزانه محاسباتم امید داشته باشی،اما امسال با پارسال خیلی فرق میکنه!!! فرق مهمش هم اینه که پارسال هم ظرفیتا خوب بوده و هم علم و صنعت پارسال ظرفیتش فقط واسه پسرها بوده ولی امسال متاسفانه واسه ماBig Grin،ظرفیت محدودیت جنسی نداره!!!!

و خوشبختانه برای ماTongue اخه بچه های ۸۹ با رتبه ۱۸۷ روزانه علم و صنعت رو اوردن تو یونی خودمون بودن.میدونید که امسال از ۸۹ ظرفیتا بیشتره.بازم توکل به خدا.راستش من تو برنامه نویسی مخصوصا c# حرفه ایم.یعنی ۳ سالی میشه به صورت حرفه ای کار میکنم.بیشتر به خاطر کار پارت تایم تو یه شرکت برنامه نویسی توپ امید دارم تهران قبول بشم.بازم توکل به خدا
لینک مرجع