تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: هوش دانشگاه الزهرا یا نرم افزار دانشگاه اصفهان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان ممکنه نظرتون رو در مورد دانشگاه الزهرا بگید ، اگه علاقه به نرم افزار و هوش در یک حد باشه ؟Sad
(08 خرداد 1391 11:03 ق.ظ)taraneh123 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان ممکنه نظرتون رو در مورد دانشگاه الزهرا بگید ، اگه علاقه به نرم افزار و هوش در یک حد باشه ؟Sad

من کارشناسی ام رو در دانشگاه الزهرا خوندم.... دانشگاه خوبیه ، برای هوش چند تا استاد خیلی مطرح و خوب داره مثل دکتر عزمی ولی کلا نسبت به دانشگاه های فنی یکم عقب تره .... انتخابتون بستگی به این داره که اصفهان رفتن براتون مشکل نباشه
از نظر علمی بنظرم دانشگاه اصفهان بالاتره
میدونید شبانه الزهرا گرایش هوش حداکثر تا چه رتبه ای قبول؟
400 قبول می شه؟
(08 خرداد 1391 12:41 ب.ظ)BJS نوشته شده توسط: [ -> ]میدونید شبانه الزهرا گرایش هوش حداکثر تا چه رتبه ای قبول؟
۴۰۰ قبول می شه؟

دقیق نمیدونم ،شنیدم که میشه
(08 خرداد 1391 12:41 ب.ظ)BJS نوشته شده توسط: [ -> ]میدونید شبانه الزهرا گرایش هوش حداکثر تا چه رتبه ای قبول؟
۴۰۰ قبول می شه؟

سال پیش ۴۹۶ شبانه قبول شده بود ... شاید چند نفر بیشتر یا کمتر هم بشه...
آخه تو نبودی اون موقه که پرسیدمBig Grin
کاش می شد یه معجزه ای می شد من با این رتبه افتضاح قبول می شدم شبانه...یعنی میشه:Angel
پس حتما 500 اینام قبول شده...
ممنون

(08 خرداد 1391 03:08 ب.ظ)Potential نوشته شده توسط: [ -> ]
BJS dat eline='1338192688' نوشته شده توسط: [ -> ]میدونید شبانه الزهرا گرایش هوش حداکثر تا چه رتبه ای قبول؟
۴۰۰ قبول می شه؟

چرا از خودم نمیپرسیBig Grin
سال پیش ۴۹۶ شبانه قبول شده بود ... شاید چند نفر بیشتر یا کمتر هم بشه...
با تشکر از راهنمایی همه ی دوستان
لطفا برای سوال در مورد انتخاب رشته تاپیک رو در قسمت انتخاب رشته ارشد 91 ایجاد کنید.
منتقل شد.
به نظر من دانشگاه اصفهان.(قصد بدگویی ندارم از دانشگاهی چون شناختی هم ندارم) ولی با توجه به گفته های اطرافیانم در مورد داشنگاهها گفتم.چون از دانشگاه الزهرا تابحال خیلی چیز برجسته ای ندیدم(دوستان ناراحت نشید این فقط دید خودم بودهSmile) . ولی خب اصفهان که کارنامه مشخص و درخشانی داره .
منم میگیم اصفهان..البته اگه سختت نیست بری اونجا..منکه خودم عاشق شهرشم..مخصوصا اگه بچه تهران باشی اونجا خیلی تحویلت میگیرن :دی
ممنون از راهنمایی دوستان . من با شهر تهران موافقم و این به دلایلی یه امتیاز برام هست :-) رتبه نرم 250 و رتبه هوش 450 :-)

ولی باز هم آشنایی کاملی با این دو تا دانشگاه ندارم و تصمیم گیری برام سخته :-(
(10 خرداد 1391 08:38 ق.ظ)taraneh123 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از راهنمایی دوستان . من با شهر تهران موافقم و این به دلایلی یه امتیاز برام هست :-) رتبه نرم ۲۵۰ و رتبه هوش ۴۵۰ :-)

ولی باز هم آشنایی کاملی با این دو تا دانشگاه ندارم و تصمیم گیری برام سخته :-(

راستی شما بالاخره کجا قبول شدین؟!؟! من که بازهم افتادم الزهرا Big Grin
لینک مرجع