تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کارنامه رتبه 5 هوش مصنوعی دکتری 91
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کارنامه یکی از دوستانم هست در شریف . البته یه دوست دیگم هم ۴ شده ولی کارنامشو ندارم فعلن.
با تشکر

آیا به علت پایین بودن درصد زبان در مصاحبه دچار مشکل نمی شوند؟

در مصاحبه قوی بودن زبان چقدر مهم است؟
ضمن تایید حرفای Fardad-A باید بگم که این دوست من ، با این وجود نا امیده از قبول شدن تو مصاحبه . درسته که واسه شریفیا فرمالیته است اما جالب اینجاست که اون یکی که 4 شده هم میخاد با همین استاد کار کنه و ظرفیت استاد هم 1 نفره Big Grin خب مسلما رتبه 4 یکم شانسش بیشتره نسبت به 5 . یعنی داغون در این حد !!!! Big Grin
ملت چه مشکلاتی دارنا .............
کسی از رتبه های تک رقمی گرایش های دیگه خبر نداره؟ راستش من خیلی ناامیدم از قبول شدن. آخه مقاله ام جوابش نیومده Sad می خوام بدونم رتبه های تک رقمی نرم افزار کجا ها رو انتخاب کردن؟ اصلا از کدوم دانشگاهها بودن! اما کلا انگار نرم افزاری اینجا پیدا نمیشه!
(16 خرداد 1391 11:17 ب.ظ)lsamimi نوشته شده توسط: [ -> ]کسی از رتبه های تک رقمی گرایش های دیگه خبر نداره؟ راستش من خیلی ناامیدم از قبول شدن. آخه مقاله ام جوابش نیومده Sad می خوام بدونم رتبه های تک رقمی نرم افزار کجا ها رو انتخاب کردن؟ اصلا از کدوم دانشگاهها بودن! اما کلا انگار نرم افزاری اینجا پیدا نمیشه!

این رو یک ماه پیش نوشتی و من تازه عضو این انجمن شدم! من رتبه 5 نرم افزار هستم، اگه دیر نشده جواب بدم؟
(18 تير 1391 12:26 ق.ظ)hamidkeshavarz نوشته شده توسط: [ -> ]
(16 خرداد 1391 11:17 ب.ظ)lsamimi نوشته شده توسط: [ -> ]کسی از رتبه های تک رقمی گرایش های دیگه خبر نداره؟ راستش من خیلی ناامیدم از قبول شدن. آخه مقاله ام جوابش نیومده Sad می خوام بدونم رتبه های تک رقمی نرم افزار کجا ها رو انتخاب کردن؟ اصلا از کدوم دانشگاهها بودن! اما کلا انگار نرم افزاری اینجا پیدا نمیشه!

این رو یک ماه پیش نوشتی و من تازه عضو این انجمن شدم! من رتبه ۵ نرم افزار هستم، اگه دیر نشده جواب بدم؟
دوست عزیز ، در صورت امکان کارنامه خودتون رو ،رو سایت بذارید. کدوم اولویت هارو انتخاب کردید و کجاها برای مصاحبه رفتید و در مورد نحوه مصاحبه هم صحبت کنید .
با تشکر از شما
لینک مرجع