تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: با 1100 نرم افزار میشه جایی قبول شد؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خودم فکر میکنم مجازی قبول بشم ولی نمیدونم مجازی خوبه یا اصلا بیخیال شم برم دانشگاه آزاد؟؟؟
انتخاب رشته رو انجام بدین
نهایتا نمی رید.... صبر می کنید تا نتیجه ی آزاد هم بیاد....
این نتیجه آزادم دیر میاد آدم تکلیف خودشو نمیدونه !!!!
یعنی احتمال ضعیفی هم نیست که غیرانتفاعی قبول بشم ؟؟؟؟
مجازی بد نیست انگار یه شهرستان مثل اراک قبول شدید چون اساتید مجازی خیلی به دانشجوهاشون بها نمیدن اگه دنبال مدرک هستید برید مجازی مگر اینه آزادتون قزوین یا علوم تحقیقات باشه در اینصورت اونها ارجح هستنRolleyes
راستش فقط دنبال مدرک که نیستم Huh پس بهتره اگه علوم تحقیقات قبول شدم همونو برم
با نظر دوستمان cormen مخالفم.

چرا که من مجازی دانشگاه شیراز می خونم (کارشناسی).
مباحث درسی بسیار بالا و سخت هست.
حتی اساتید هم بسیار سخت گیر هستند. همه دکترا دارند و انتظارشون در حد بسیار بالایی هست.
جدی من پوستم کنده شد تا این ترم آخر.
تمامی کلاسها بموقع برگزار میشه.
امتیازهای اونم این هست که تقریبا در هر شهری مرکز برگزاری امتحان برقرار هست و لازم نیست مراجعه کنید به شهر (فقط ثبت نام لازم می باشد).
اکثر اساتید از دانشگاه مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه شیراز هستند.
هیچ یک از اساتید حق تدریس در دانشگاه آزاد را ندارد تا بازنشستگی!!!!
جدا از کیفیت تدریس و امتحانات و ... هویت و رتبه دانشگاه شیراز واقعا بالا هست.
البته رتبه اول در بهترینهای فناوری اطلاعات گردید.
اگر نرم افزار داشت، حتما خودم مجازی دانشگاه شیراز رو می زدم.
اما الان با اینکه غیرانتفاعی با رتبه ام قبول می شوم ، ولی مجازی دانشگاه بهشتی به امید خدا می زنم.
از نظر زمانی و کار و... همه چیز دست خودم هست. نیازی به رفت و آمد نیست.
خیلی خیلی از پیام نور و غیرانتفاعی بهتر هست. (چون دانشگاه هایی که وجود دارد برای مجازی، همه بسیار در سطح بالایی هستند)

زیاد حرف زدم. ببخشید

موفق باشید
[quote='Layla' pid='95496' dateline='1338219822']
با نظر دوستمان cormen مخالفم.

چرا که من مجازی دانشگاه شیراز می خونم (کارشناسی).
مباحث درسی بسیار بالا و سخت هست.
حتی اساتید هم بسیار سخت گیر هستند. همه دکترا دارند و انتظارشون در حد بسیار بالایی هست.
جدی من پوستم کنده شد تا این ترم آخر.
تمامی کلاسها بموقع برگزار میشه.
امتیازهای اونم این هست که تقریبا در هر شهری مرکز برگزاری امتحان برقرار هست و لازم نیست مراجعه کنید به شهر (فقط ثبت نام لازم می باشد).
اکثر اساتید از دانشگاه مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه شیراز هستند.
هیچ یک از اساتید حق تدریس در دانشگاه آزاد را ندارد تا بازنشستگی!!!!
جدا از کیفیت تدریس و امتحانات و ... هویت و رتبه دانشگاه شیراز واقعا بالا هست.
البته رتبه اول در بهترینهای فناوری اطلاعات گردید.
اگر نرم افزار داشت، حتما خودم مجازی دانشگاه شیراز رو می زدم.
اما الان با اینکه غیرانتفاعی با رتبه ام قبول می شوم ، ولی مجازی دانشگاه بهشتی به امید خدا می زنم.
از نظر زمانی و کار و... همه چیز دست خودم هست. نیازی به رفت و آمد نیست.
خیلی خیلی از پیام نور و غیرانتفاعی بهتر هست. (چون دانشگاه هایی که وجود دارد برای مجازی، همه بسیار در سطح بالایی هستند)

زیاد حرف زدم. ببخشید

موفق باشید

سلام
لطفا در مورد آینده کاری با مدرک مجازی هم راهنمایی کنید و اینکه آیا توی این سیستم پایان نامه جزو دروس هست یا نه و اگه نیست آیا برای مقاله و تحقیق اساتید کمک و راهنمایی می کنند؟ و یه سوال دیگه اینکه هزینه اش چقدر در میاد؟
ممنون از راهنماییتون
باران خانم خواهش می کنم.

برای کارشناسی من می تونستم غیرانتفاعی دهخدا قزوین و غیره در قزوین رو انتخاب کنم و...
اما بهترین انتخابم همین مجازی شیراز بود.

در رابطه با مدرک کاملا مانند تمامی مدارک معتبر هست و حتی می دونم که مجازی یا الترونیکی قید نمیشه.
بیشترین مزیت این هست که شما سراسری وارد می شید و از آن مجازی ها نیست که با ورودی خودش بری داخل (کیفیت تدریس و ... همان هست) اما نوع مدرک و اعتبار برای دکترا فرق دارد.

پایان نامه که ما داریم.
اما برای پایان نامه برای ارشد هر دانشگاهی متفاوت هست. هنگام انتخاب جلوی همان دانشگاه قید شده که شیوه آموزش محور ، تحقیق و پژوهشی و شیوه پژوهش محور هست.

که دیگه بستگی به انتخاب خودت داره.

اساتید هم هر کدام برای دسترسی تماس و فضای lms هستند.
نگران ارتباط نباشید، حتی نماینده هر شهری راحت با دانشگاه و شما در ارتباط هست و مشکلات شما را بررسی می کنه (شماره موبایل در اختیار شما قرار می دهند).

هزینه هم پروژه و کارآموزی واحدی 110000 تومان و هر واحد عملی 100000 تومان و نظری زیر 40000 تومان.

اگر ارتباط شما با کامپیوتر و فضای مجازی خوب باشه، بهترین گزینه هست.
هر جای دنیا باشی می تونی ارتباط داشته و به کلاس وصل بشی.
استاد پروژه من دکتر صدرالدینی هست ، بهترین استاد دانشگاه شیراز.
بیشتر اساتید قبل عید خارج از کشور هستند که از همانجا ارتباط برقرار می کنند.
تمامی مزایای کمک هزینه و ... به شما هم تعلق می گیره.

موفق باشی
(08 خرداد 1391 09:14 ب.ظ)Layla نوشته شده توسط: [ -> ]باران خانم خواهش می کنم.

برای کارشناسی من می تونستم غیرانتفاعی دهخدا قزوین و غیره در قزوین رو انتخاب کنم و...
اما بهترین انتخابم همین مجازی شیراز بود.

در رابطه با مدرک کاملا مانند تمامی مدارک معتبر هست و حتی می دونم که مجازی یا الترونیکی قید نمیشه.
بیشترین مزیت این هست که شما سراسری وارد می شید و از آن مجازی ها نیست که با ورودی خودش بری داخل (کیفیت تدریس و ... همان هست) اما نوع مدرک و اعتبار برای دکترا فرق دارد.

پایان نامه که ما داریم.
اما برای پایان نامه برای ارشد هر دانشگاهی متفاوت هست. هنگام انتخاب جلوی همان دانشگاه قید شده که شیوه آموزش محور ، تحقیق و پژوهشی و شیوه پژوهش محور هست.

که دیگه بستگی به انتخاب خودت داره.

اساتید هم هر کدام برای دسترسی تماس و فضای lms هستند.
نگران ارتباط نباشید، حتی نماینده هر شهری راحت با دانشگاه و شما در ارتباط هست و مشکلات شما را بررسی می کنه (شماره موبایل در اختیار شما قرار می دهند).

هزینه هم پروژه و کارآموزی واحدی ۱۱۰۰۰۰ تومان و هر واحد عملی ۱۰۰۰۰۰ تومان و نظری زیر ۴۰۰۰۰ تومان.

اگر ارتباط شما با کامپیوتر و فضای مجازی خوب باشه، بهترین گزینه هست.
هر جای دنیا باشی می تونی ارتباط داشته و به کلاس وصل بشی.
استاد پروژه من دکتر صدرالدینی هست ، بهترین استاد دانشگاه شیراز.
بیشتر اساتید قبل عید خارج از کشور هستند که از همانجا ارتباط برقرار می کنند.
تمامی مزایای کمک هزینه و ... به شما هم تعلق می گیره.

موفق باشی
باز هم ممنون ولی این قیمتها برای ارشده!؟
نه برای کارشناسی

ارشد قیمتهاش در دفترچه هست که خیلی بالا نیست.
والا چی بگم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من قبلا شنیده بودم مجازی فقط برای اونایی که شاغل ان خوبه , مدرکش برای کسی که استخدام بشه خیلی معتبر نیست!!!
حالا اگه تو مدرک مجازی قید نمیشه پس چی میزننHuhHuhHuhHuh
من خودم خیلی دنبالش بودم! برید توی آموزش مجازی دانشگاه شهید بهشتی قسمت سوالات متداول واضح گفته که واژه مجازی توی مدرک ذکر میشه!
لینک مرجع