تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۴۹۱ نرم افزار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
Exclamation
شما فک می کنید قبول بشی با این رتبه (شبانه)؟
سلام دوست عزیز
راستش من زمانی که انتخاب رشته کردم ، ملاحظه کردم که از اینجا به بعد معدل میتونه کمک تو انتخاب شهر بکنه اخه خود سنجش اگر دیده باشید نوشته بود (در قسمت توجه ویژه)
با توجه به اینکه معدلم بد نیست(۱۸/۲۲) امید داریم انشالله شما هم باید امید داشته باشی ، اگر نشد دیگه میریم غیر انتفاعی..
(10 خرداد 1391 06:36 ب.ظ)j-karimian نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز
راستش من زمانی که انتخاب رشته کردم ، ملاحظه کردم که از اینجا به بعد معدل میتونه کمک تو انتخاب شهر بکنه اخه خود سنجش اگر دیده باشید نوشته بود (در قسمت توجه ویژه)
با توجه به اینکه معدلم بد نیست(۱۸/۲۲) امید داریم انشالله شما هم باید امید داشته باشی ، اگر نشد دیگه میریم غیر انتفاعی..

ببخشید دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدید این تاثیر معدل رو؟ یعنی معدل در انتخاب رشته هم موثره ؟ من فکر میکردم فقط توی تعیین رتبه موثره!Idea
معدل فقط تو محاسبه تراز مهمه اونم 20% و دیگر هیچ.

من اولین بارمه همچین چیزیو شنیدم.
معدل موثر فقط رو رتبه تاثیر داره، رتبه شما از ضرایبی از درصد دروس و معدل موثر شما(ضرب معدل در یک ضریب با توجه به سطح دانشگاه و رشته تحصیلی شما که سنجش تعیین می کنه) محاسبه شده و اعلام میشه. 80 درصد نمره علمی از دروس و 20 درصد هم معدل شما.
پس فقط رتبه در قبولی شماو انتخاب شما تاثیر داره.
لینک مرجع