تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۲۷۹ نرم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
زبان ۴۶/۶۷
ریاضی ۱۵/۵۶
مشترک ۴۱/۳۳
نرم ۲۲/۲۲
---------------
نرم ۲۷۹
الگوریتم ۳۰۸
--------------
دوستان ، بهترین جایی که با اینا میشه قبول شد کجاست؟
رتبه معماریتون چند شده؟ اونم بزارین لطفا
به نظر من روزانه فردوسی مشهد و شیراز نزدیک ترین گزینه است
(06 خرداد 1391 04:30 ب.ظ)zohre shah نوشته شده توسط: [ -> ]رتبه معماریتون چند شده؟ اونم بزارین لطفا

معماری ۴۰۰

(06 خرداد 1391 05:30 ب.ظ)esi نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من روزانه فردوسی مشهد و شیراز نزدیک ترین گزینه است

اها،مرسی.به اصفهان که نمیرسم،ها؟
حالا دانشگاه شیراز بهتر یا فردوسی؟
معدلتونم اگه ممکنه بزارین لطفا
(06 خرداد 1391 05:30 ب.ظ)esi نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من روزانه فردوسی مشهد و شیراز نزدیک ترین گزینه است

اگه بشه که خیلی خوبه . سال قبل نمیدونید نفر آخر این دانشگاه ها چند بوده ؟
(06 خرداد 1391 09:14 ب.ظ)zohre shah نوشته شده توسط: [ -> ]معدلتونم اگه ممکنه بزارین لطفا

معدلم 13.68 بود که موثرش شده 13.92
(06 خرداد 1391 02:12 ب.ظ)Marcel نوشته شده توسط: [ -> ]زبان ۴۶/۶۷
ریاضی ۱۵/۵۶
مشترک ۴۱/۳۳
نرم ۲۲/۲۲
---------------
نرم ۲۷۹
الگوریتم ۳۰۸
--------------

تبریک میگم بهتون
والا ظاهرا توی یه فایلی که یکی از دوستان قرار داده بود رتبه 277 نرم افزار ، صنعتی اصفهان شبانه قبول شده.
حالا امیدوارم این درست باشه.
(07 خرداد 1391 11:27 ق.ظ)Pegasus نوشته شده توسط: [ -> ]
(06 خرداد 1391 02:12 ب.ظ)Marcel نوشته شده توسط: [ -> ]زبان ۴۶/۶۷
ریاضی ۱۵/۵۶
مشترک ۴۱/۳۳
نرم ۲۲/۲۲
---------------
نرم ۲۷۹
الگوریتم ۳۰۸
--------------

تبریک میگم بهتون
والا ظاهرا توی یه فایلی که یکی از دوستان قرار داده بود رتبه ۲۷۷ نرم افزار ، صنعتی اصفهان شبانه قبول شده.
حالا امیدوارم این درست باشه.

مرسی ولی چه تبریکی...!
این رتبه دیگه تبریک نداره.
میگم الان بر اساس این کاهش ظرفیت امسال چی؟ بازم به روزانه فردوسی و شیراز امیدی هست؟
اگه نه که ما بریم سال دیگه بیایم...
فک کنم چه بخواین چه نخواین باید بریم سال بعد...
(07 خرداد 1391 06:14 ب.ظ)annmary نوشته شده توسط: [ -> ]فک کنم چه بخواین چه نخواین باید بریم سال بعد...

اره مثل اینکه...البته کار اینا که سر و ته نداره، یهو دیدی سال دیگه بازم کمتر گرفتن...
به نظرم امسال خیلی حرفه ای انتخاب رشته کنید وابتدا روزانه ها رو بزنید وبعد هم در صورت تمایل شبانه هارو اگه با روزانه ها موفق شدید که چه بهتر .اگه رسید به شبانه خوب یه امیدی هم گرفتی شهریور ماه تصمیم میگیری بری یانری بشینی برای سال دیگه.شبانه هم که محرومیت نداره .فقط روزانه رو اونایی رو بزن که مطمئنی می خوای بری.
(08 خرداد 1391 01:07 ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط: [ -> ]به نظرم امسال خیلی حرفه ای انتخاب رشته کنید وابتدا روزانه ها رو بزنید وبعد هم در صورت تمایل شبانه هارو اگه با روزانه ها موفق شدید که چه بهتر .اگه رسید به شبانه خوب یه امیدی هم گرفتی شهریور ماه تصمیم میگیری بری یانری بشینی برای سال دیگه.شبانه هم که محرومیت نداره .فقط روزانه رو اونایی رو بزن که مطمئنی می خوای بری.

اره مرسی...من نمیدونستم شبانه محرومیت نداره!
البته من علاقه اولم الگوریتم بود،که نمیشه...
فکر کنم یه سال دیگه موندگارم...
تبریک میگم ... به امید موفقیت های بیشتر در آینده Smile
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع