تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تصاویر و مدرک تحصیلی اساتید معروف کنکور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
آقای دکتر حق جو دستی هم در عالم ادبیات و شعر دارن. اگه کتابهای کامپیوترشون رو دیده باشید اشعارشون رو بین فصول آوردن.
(14 دى 1389 02:24 ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط: [ -> ]آقای دکتر حق جو دستی هم در عالم ادبیات و شعر دارن. اگه کتابهای کامپیوترشون رو دیده باشید اشعارشون رو بین فصول آوردن.

آره من کتاب پایگاه رو دارم کلا نمیدونم این پایگاه داده چی داره هرکی میره طرفش شاعر میشه دکتر روحانی هم تو کتابش هم ادبیات فارسی یاد میگیری هم پایگاه HuhBig Grin
کسی دکتر روحانی رو از نزدیک دیده! Big Grin ؟
(15 دى 1389 04:41 ب.ظ)admin نوشته شده توسط: [ -> ]کسی دکتر روحانی رو از نزدیک دیده! Big Grin ؟

من که ندیدم . ولی این عکسشه Smile . ما یه استاد داشتیم که دانشجوی ایشون بوده .
(15 دى 1389 06:22 ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط: [ -> ]من که ندیدم . ولی این عکسشه Smile . ما یه استاد داشتیم که دانشجوی ایشون بوده .
به چهرشون میاد چقدر جنتل من باشند Smile
حیف شد کم سعادت بودم نشد ایشون رو زیارت کنم
طبیعیه!
این تاپیک خیلی قدیمیه
تقریبا ماههای اول تولد مانشت! اون روزها دکتر ما (تنهایی) هم بیشتر وقت داشتند برای مانشت.
(15 دى 1389 04:41 ب.ظ)admin نوشته شده توسط: [ -> ]کسی دکتر روحانی رو از نزدیک دیده! Big Grin ؟

دکتر روحانی در جشن یاد استاد که واسه روز استاد برگزار می شه اومده بودند خیلی شوخ بودند کلی با مجری‌ها شوخی کردند مثلا یکی از مجری‌ها ازشون پرسیدند دکتر به نظرتون مرز تخته کجاست ؟ ایشون هم جوابشون تقریبا این بود که تخته مرز نداره مثل این که وقتی تموم می شه روی دیوارم می نویسن اخه خطاب به رئیس دانشکده گفتند وقتی خواستید کلاس رو رنگ بزنید بگید من پول رو بدم Big Grin

تا اون جایی که من شنیدم به عنوان استاد مدعو اینجا پایگاه درس میدند البته شنیدم مثل این که اخیرا یه کم حالشون رو براه نبوده ان شالله که هر چه سریعتر خوب بشند البته نمی دونم خبر تا چه حد درسته

به نظرم خیلی حال کنم باهاش
ویسشونو گوش دادم
میخواستم پایگاه یاد بگیرم
در کنارش کلی متلک هم یاد گرفتمBig Grin
استاد پایگاه داده ما توی دانشگاه شاگرد دکتر روحانی رانکوهی بودن که خاطره جالبی از ایشون نقل میکردن اونم اینکه‌: دکتر رانکوهی گفته بودن خودشون زمانی که ظاهراً در پاریس درس می خوندن شاگرد Date معروف بودن.بعد دکتر رانکوهی هم به دانشجوها میگفتن که خودشون بی واسطه پایگاه رو از Date یاد گرفتن و شاگرداشون با یک واسطه (یعنی خودشون) پایگاه رو از Date یاد میگیرن و استادمون هم به ما به شوخی می گفت شما هم به دو واسطه (دکتر روحانی و خودشون) پایگاه رو از Date یاد میگیرین!Smile
به هرحال من فکر میکنم دکتر رانکوهی یه جورایی استاد همه بچه های کامپیوتر ایرانن چون فکر کنم خیلی‌ها پایگاه رو چه مثل ماها با واسطه چه با کتاب ایشون یاد گرفته باشن و ایشون استاد مسلم پایگاه ایران هستن.
خدا ایشون رو حفظ کنه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
- تحصیلات ؟!
(20 آذر 1389 08:54 ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط: [ -> ]مهندس جبل عاملی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شما ایشون را از کجا میشناسین؟
(28 آذر 1390 08:02 ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 آذر 1389 08:54 ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط: [ -> ]مهندس جبل عاملی

شما ایشون را از کجا میشناسین؟
دوستام توی شیخ بهایی باهاشون کلاس داشتن،ایشون توی موسسه دانش پژوهان تدریس می کنند و نویسنده کتاب نظریه زبانها و ماشینها انتشارات دانش پژوهان هم هستند.
سلام من دانشجوی ارشد پیام نور ری هستم
اساتید ما
دکتر برومندنیا که سیستم عامل پیشرفته تدریس می کنند
دکتر رضوی که مهندسی نرم افزار پیشرفته و الگوریتم پیشرفته تدریس میکنند
دکتر قربان نیا که شبکه های کامپیوتری پیشرفته تدریس می کنند
دکتر فراهی که پایگاه داه ها پیشرفته تدریس می کنند
تاپیک رو ندیدم
عکس دکتر روحانی رو دیدم واسم جالب بود
آخه امروز با ایشون امتحان پایان ترم داشتم
کلاس های پرشوری داره و خیلی با دانشجویان بگو بخند می کنه و کلاساش حسابی گرم هستش
واقعا استاد بی نظیری هستند از هر حیثی : علمی( که نگو) ، ادب و احترام، حفط ارزش های ایرانی و زبان فارسی و ... ، از این که شاگرد ایشون بودم واقعا مایه افتخاره بندست و تمامی شاگردان ایشون.
البته عکسی هم از ایشون تو کلاس با تمامی دوستان داریم اما فکر نکنم درست باشه اینجا بذارم و در آلبوم خاطرات شخصی خواهد ماند
واقعا عرض ادب و احترام به محضر اساتید بی نظیری مثل دکتر روحانی که تلاششون ستودنیه( میخواید تلاش این استاد رو ببینید به تعداد کتاب های ایشون نگاه بندازید و مراجعی رو که در فصل ذکر کردند، بیش از 100 منبع و مقاله) و هدفشون در جهت ارتقاء علم و دانش این سرزمینه
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع