تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: پراستفاده ترین زبان های برنامه نویسی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
البته در عکس ارسال قبلی یه سوتی هست (یا شایدم سوتی نباشه) ستون اول موقعیت امسال اون زبان هست و ستون دوم موقعیت پارسال همون زمان. حالا ستون سومی بنا به تغیرات ایجاد شده در موقعیت زبان نزول و صعود رو نشان داده که اشتباه هست Smile یعنی جهت همه فلش هارو باید عوض کرد. مثلا C++ در 2012 برابر 4 و در 2013 برابر 3 هست و فلش باید قرمز و رو به پایین باشه Big Grin

پ.ن : صرفا جهت اطلاع! (به احتمال زیاد عنوان ستون اول و دوم رو جابجا نوشتند).
(31 شهریور 1392 06:53 ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط: [ -> ]البته در عکس ارسال قبلی یه سوتی هست (یا شایدم سوتی نباشه) ستون اول موقعیت امسال اون زبان هست و ستون دوم موقعیت پارسال همون زمان. حالا ستون سومی بنا به تغیرات ایجاد شده در موقعیت زبان نزول و صعود رو نشان داده که اشتباه هست Smile یعنی جهت همه فلش هارو باید عوض کرد. مثلا C++ در ۲۰۱۲ برابر ۴ و در ۲۰۱۳ برابر ۳ هست و فلش باید قرمز و رو به پایین باشه Big Grin

پ.ن : صرفا جهت اطلاع! (به احتمال زیاد عنوان ستون اول و دوم رو جابجا نوشتند).

شما کاملا در اشتباه هستیدBig Grin ، رنکینگ مثل رنکینگ لیگ برتره هر کی میاد بالا شمارش کمتره ، مثلا فلان تیم دوم بود یه پله صعود میکنه و اول میشه Big Grin ، به همین صورت سی پی پی پارسال در جایگاه چهارم بود امسال صعود کرده (نسبت به پارسال) و در جایگاه سوم قرار گرفته ، پس یه پله اومده بالا و با یه فلش سبز باید اونو نمایش بدیم.Big Grin

صرفا جهت اطلاعBig Grin
(31 شهریور 1392 10:27 ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط: [ -> ]
(31 شهریور 1392 06:53 ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط: [ -> ](یا شایدم سوتی نباشه)

صرفا جهت اطلاعBig Grin

البته این برداشت هم میشه انجام داد TongueBig Grin
(31 شهریور 1392 06:50 ب.ظ)امـیـر نوشته شده توسط: [ -> ]واقعا اینجوریه یا من ورژنه داسشو دانلود کردم؟!!

راستش من پایتون کار نکردم ولی شما میتونید در انجمن برنامه نویسی عضو بشید، اونجا بهتر راهنماییتون میکنن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تو این سایت ها شاید فیلم های آموزشی پیدا کنید، به این سایت ها هم نگاه کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

blue-python.tk

(01 مهر 1392 12:14 ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط: [ -> ]
(31 شهریور 1392 06:50 ب.ظ)امـیـر نوشته شده توسط: [ -> ]واقعا اینجوریه یا من ورژنه داسشو دانلود کردم؟!!

راستش من پایتون کار نکردم ولی شما میتونید در انجمن برنامه نویسی عضو بشید، اونجا بهتر راهنماییتون میکنن.

تو این سایت ها شاید فیلم های آموزشی پیدا کنید، به این سایت ها هم نگاه کنید.

blue-python.tk

eternal عزیز،دمه شما گرم، بقوله بچه ها خیلی مشتی هستی Big Grin
همه ی لینکهایی که گذاشته بودید رو سر زدم ؛ واقعا کمکم کرد
ســــــپــــــاســـ...
سپاسگذارم از توضیحات عالی شما
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع