تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اگه شماره سریالها رو فراموش کنیم میتونیم بازم نتیجه ارشد رو ببینیم؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
یکی از بچه ها کلا هرچی اطلاعات در مورد ثبت نام ارشد و .. داشته از حافظه کامپیوترش پاک شده. کسی میدونه میشه بدون آنها به نتایج و ... دستیافت؟
خیلی ممنونم اگه کمکم کنید.

-----
یه سوال هم خودم دارم: من اگه شبانه قبول شدم و نرفتم باز شال آینده می شه امتحان داد یا شبانه مث روزانه هست؟ در مورد غیر انتفاعی و پیام ور و بین الملل فکر نکنم محدودیتی باشه درسته؟
منتظر پاسخهای شما دوستانم هستم
مرسیSmile
در مورد شبانه تا اونجایی که من میدونم قانون روزانه صادق نیست یعنی سال بعد می تونید باز هم امتحان بدید.
د رمورد دوستتون هم واقعا نمی دونم راهی هست یا نه. حتی برگه ای رو که حاوی شماره پرونده بود و روی دسته صندلیشون بود رو هم ندارند؟
(10 اسفند 1390 08:41 ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط: [ -> ]حتی برگه ای رو که حاوی شماره پرونده بود و روی دسته صندلیشون بود رو هم ندارند؟

نخیر نداره...Huh
(10 اسفند 1390 08:44 ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 اسفند 1390 08:41 ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط: [ -> ]حتی برگه ای رو که حاوی شماره پرونده بود و روی دسته صندلیشون بود رو هم ندارند؟

نخیر نداره...Huh

فکر کنم اگه بره سازمان سنجش با مدارک ( کارت ملی و شناسنامه یا شاید کپی کارت امتحان و.... ) بهش بدن .
از طریق سایت کسی امتحان نکرده؟
لینک مرجع