تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کلید خیلی اولیه کنکور ارشد - مهندسی کامپیوتر 91
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان.در بخش حل سوالات این فروم،بسیاری از سوالات توسط دوستان پاسخ تقریبا قطعی داده شده.کلید اولیه زیر بر طبق این پاسخ ها شکل گرفته است.دوستان می تونن با ارایه پاسخ مناسب سوالات توی تاپیک مربوطه در ارتقای اون به ما کمک کنند.
[تصویر:  69566_1_1379095141.png]
در ضمن سوالات را می توانید از تاپیک زیر دانلود کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ای کاش اگر کسی دفترجه های دیگه را هم داره بگذاره تا با مقایسه سوال ها کلید اونها هم در بیاد
خوب فقط ترتیب گزینه ها فرق می کنه،سوالات که فرقی نمی کنه.باید یادتون باشه جوابتون چی بوده.
واقعا. من فکر می کردم ترتیب سوالات فرق می کنه. ممنون بابت زحمتی که کشیدین.
سلام دوستان و عزیزان
لحظاتی قبل موسسه مدرسان شریف اومده جواب کنکور رو به شکلی که در فایل موجود در همین پست هست داده و جواب ها رو با توجه به دفترچه A داده
من شخصا در مورد چند سوالش تردید جدی دارم اما شما هم ببینید و اگر دوست داشتید نظر بدید
من نگاش کردم.کلا هیچ اعتمادی بهش نیست.ریاضی مهندسی که اصلا جواب نداد.هوش مصنوعی و نظریه هم همینطور.
تازه سوال ۹۲ رو هم گزینه یک زده!!!Big Grin
سوال 46 100% غلطه . اون گراف به هیچ وجه مسطح نیست
دوستان عزیز دارم پاسخنامه تشریحی ماهان رو هم به محض آپلود در سایت خودشون ، تو سایت خودمون (اینجا) قرار میدم
به پرسش و پاسخ سوالات 91 مراجعه بفرمایید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
این کلید که خیلی غلط داره خصوصا تو زبانش.. این لینک کلید بهتری ارائه کرده.. خیلی ممنون از مانشت و برو بچش(راستی مانشت یعنی چی؟)

(03 اسفند 1390 08:04 ب.ظ)askary_amir69 نوشته شده توسط: [ -> ](راستی مانشت یعنی چی؟)

(03 اسفند 1390 08:28 ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط: [ -> ]
(03 اسفند 1390 08:04 ب.ظ)askary_amir69 نوشته شده توسط: [ -> ](راستی مانشت یعنی چی؟)

مکان نشستن ماه
ممنون رفیق
این کلید الگوریتم هوشش خیلی داغونه !!!!!!!
و همچنین سوال 104 ، 94 و ....
(01 اسفند 1390 10:16 ب.ظ)a i نوشته شده توسط: [ -> ]سوال ۴۶ ۱۰۰% غلطه . اون گراف به هیچ وجه مسطح نیست

راست میگه دیگه
اخه چطوری میشه اون گراف مسطح باشهAngry
سوال 104 رو اکثر بچه ها گزینه 2 رو قبول دارند.سوال 94 رو هم گزینه سه.
هر چند هیچکدوم از این 2 سوال عقیده بنده نیست. اگر دلیل محکمی برای غلط بودن پاسخ این دو سوال دارید...در تاپیک مربوطه مطرح کنید. در مورد طراحی هوش هم همینطور.
این کلید مدرسان واقعا افتضاحه!! همون کلید اولیه درست تره! خیلیم درستره!!!!
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع