تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: منبع برای درس مهندسی نرم افزار(آزاد)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان اگه لطف کنید منبع برای این درس چی خوبه؟ کدوم استاد خوبه؟!
با تشکر
اتفاقا سوال منم هست
فکر کنم نظر همه پرسمن و سامرویل باشه
جز پرسمن که خوندنش وقت و حوصله بســــیار میخواد، یه منبع خلاصه و مختصر و مفید برای آزاد چی میتونه باشه؟
مرسی از نظراتتون

ترکیب پوران با پرسمن چطوره؟!؟
من پوران رو یادم نیست کجا ولی شاید همینجا خوندم شایدم شنیدم نمی دونم...
ولی گفته بود مناسب ارشده
به نظرم هیچ چیزی مرجع اصلی برای این درس نمیشه. کتاب پارسه که تقریباً میشه گفت مطالبش رو از پرسمن گرفته٬ میشه گفت پرسمن رو شسته و آب رفته.

پوران هم به صورت فشرده مطالب رو گفته اما به نظرم بین دو کتاب پارسه و پوران٬ پوران بهتر باشه. یعنی همینطور که گفتید٬ ترکیب پرسمن (یا سامرویل)+پوران خوب باشه.

البته یک توضیحی هم بدم: تست‌هایی که در پوران آمده٬ مشابه تست‌های کتابی هست که پارسه میده. حالا نمیدانم کدومشون از روی دیگری کپی کردند Smile
سرفصلهای پوران و مقسمی یکیه من جفتشو دارم حقیقتا توصیه نمیکنم ، چنان اعتناد به نفس کاذبی میده که میگی 100% تستاشو میزنم اما واقعا اینجور نیست ، شما فک کن پرسمن 600 صفحه ار و تو دویست و خورده چپوندن انگار که سانسور صورت گرفته Big Grin
سلام دوستان
من سولوشن کتاب پرسمن رو می خواستم، انگلیسی هم باشه عیبی نداره.
خیلی ممنون
لطفا یه نفر بگه بین منبع مهندسی نرم افزار واسه آزاد و سراسری فرقی هست یا نه! آخه من پارسال آزاد هوش دادم بعد فهمیدم منبع هوش آزاد با سراسری فرق داره! می خواستم امسال دیگه این اشتباهو مرتکب نشم.لطفا یکی راهنمایی کنه؟Huh
لینک مرجع