تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کمک فوری علوم تحقیقات یا ازاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خواهشاً دوستان راهنمایی کنند که در تهران برای رشته نرم افزار کدوم واحد بهتره (شمال جنوب یا علوم و تحقیقات)
دوستانی که پارسال شرکت کردند لطف کنند توضیح بدند که کدوم واحد رو انتخاب کنم. و کدوم واحد ترازه بالاتری نیاز داره؟ مثلاً با یه رتبه مشخص احتمال تهران جنوب بیشتره یا علوم و تحقیقات
تورو خدا زود بگین
شانسم واسه کدوم بیشتره؟
علوم تحقیقات
اگه قبول هم نشدید خودش تهران و شمال و مرکز رو بعد علوم تحقیقات چک می کنه. اگه رتبتون رسید به اون یکی واحدا اونجاها قبول می شید.
بچه‌ها نظر بدین
من تا حالا واسه آزاد امتحان ندادم واسه همین نمی دانم چه طور هست ولی اونطور که شنیدم علوم تحقیقات بهتر هست.
(16 دى 1390 10:50 ب.ظ)liliyana نوشته شده توسط: [ -> ]خواهشاً دوستان راهنمایی کنند که در تهران برای رشته نرم افزار کدوم واحد بهتره (شمال جنوب یا علوم و تحقیقات)
دوستانی که پارسال شرکت کردند لطف کنند توضیح بدند که کدوم واحد رو انتخاب کنم. و کدوم واحد ترازه بالاتری نیاز داره؟ مثلاً با یه رتبه مشخص احتمال تهران جنوب بیشتره یا علوم و تحقیقات
تورو خدا زود بگین
شانسم واسه کدوم بیشتره؟

به نظر منبه ترتیب:
۱-علوم و تحقیقات
۲-جنوب
۳-مرکز!
۴-قزوین!
۵-شمال

البته من آزاد نبودم ولی کمی پرس و جو کردم اینارو میگن! حالا نمیدونم کدوم کامپیوتر داره!
سلام دوستان عزیز

به نظر شما انتقالی گرفتن یا مهمان شدن از علوم تحقیقات به دانشگاه ازاد امکان پذیر هست؟
خیلی برام مهمه ، لطفا جواب بدید
با تشکر
لینک مرجع