تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: هفدهمین کنفرانس ملی سالانه انجمن کامپیوتر ایران
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
انجمن کامپیوتر ایران و دانشگاه صنعتی شریف هفدهمین کنفرانس ملی کامپیوتر را با هدف رشد و توسعه دانش و فناوری کامپیوتر در دو بخش مقالات عادی و پوستری برگزار می‌کنند. تأکید کنفرانس بر جنبه‌های بنیادی، کاربردی، راهبردی، و توسعه‌ای است که از سودمندی خاص در سطح کشور برخوردارند.

از تمامی محققین، دانشگاهیان، و مهندسین دعوت می‌شود تا با ارسال مقاله و شرکت در کنفرانس با تبادل یافته‌های علمی، پژوهشی، و کاربردی خود موجب پرباری و اثربخشی کنفرانس در راستای اهداف آن باشند.

تاریخ‌های مهم:

ارسال مقالات به کنفرانس 30 دی 90
ارسال پیشنهاد برگزاری کارگاه آموزشی 12 دی 90
اعلام قبولی یا رد مقالات 27 بهمن 90
ارسال نسخه نهایی مقالات 4 اسفند 90

منبع خبر:پرتال انجمن کامپیوتر ایران
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
آقا سلام خوبین ؟ نتایج کنفرانس اومد ؟
سلام. کسی می دونه جواب نتایج کنفرانس کی میاد؟؟؟!
اصلا مشخص نشد که داورا مقاله ها رو خوندن؟، هیچ نظری در مورد مقاله ها که خوب بوده یا نه، چرا ردش کردن نیومد!!!
چراآیا؟!!!
(24 اسفند 1390 01:42 ب.ظ)baran1390 نوشته شده توسط: [ -> ]اصلا مشخص نشد که داورا مقاله ها رو خوندن؟، هیچ نظری در مورد مقاله ها که خوب بوده یا نه، چرا ردش کردن نیومد!!!
من خودم داور ۱۵ تا از مقاله‌ها بودم. یادمه کلی داوری نوشتم و البته تقریباً همه رو رد کردم Big Grin
این سامانه easychair یه خرده مشکل داشت فکر کنم داوری‌ها رو وارد نکردن و فقط رد و پذیرش رو زدن.
لینک مرجع