تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: پست های آموزشی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
باسلام دوستان من یه پیشنهاد داشتم برای ذوستانی که توانایی های آموزشی دارن و می تونن بعضی از مباحث در دروس مختلف روکه سخت هست واکثر بچه‌ها مشکل دارن به زبان ساده وبه زبان خودشون نه کتابی توضیح بدن . دوستان هم مباحث رو بگن اگه هر کی تونست براش یه پست آموزشی کامل بزنه
و دوستان دیگه کاملش کنن.
من خودم شروع می کنم و می گم که با کجا مشکل دارم.
مباحث مربوط به مرتبه های زمانی کلی هم مطالعه کردم اما هنوز خوب تشخیص نمی دم .
ممنون از توجه شما .و از کسی که تو این زمینه بهم کمک کنه .
میشه بعدا اگه مباحث زیاد شدن براشون یه بخش باز بشه وبه عنوان پست های آموزشی یا هر عنوان دیگه قرار بگیرن یا به صورت مقاله آموزشی با مثال و.. باشن مطمئنا در رنکینگ سایت هم بی تاثیر نخواهد بود .
این مبحث خیلی کلی هست و بنظرم باید مثالی رو که بلد نیستید رو بگید تا روش بحث بشه
(23 مهر 1389 01:22 ق.ظ)yasemi نوشته شده توسط: [ -> ]این مبحث خیلی کلی هست و بنظرم باید مثالی رو که بلد نیستید رو بگید تا روش بحث بشه

منظور من هم یه آموزش کامل بود گفتم که به ص.رت یه مقاله آموزشی و یا یه بسته آموزشی.
سلام استقبال میشه من خودم دارم مبحث عدم قطعیت در هوش رو بصورت یه مقاله در میارم و در اینده نزدیک آپلود میکنم تا دوستان دنبال مطلب اضافی نباشند
(23 مهر 1389 01:31 ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط: [ -> ]سلام استقبال میشه من خودم دارم مبحث عدم قطعیت در هوش رو بصورت یه مقاله در میارم و در اینده نزدیک آپلود میکنم تا دوستان دنبال مطلب اضافی نباشند
واقعا ممنون از شما وکمک های همیشگی شما.
باید دید در مقام عمل چقدر اجراییه. سعی کنید سوال هایی رو مطرح کنید که نتونستید جوابش رو توی هیچ کتابی پیدا کنید و یا مشکل اساسی دارید. برخی از مشکلات رو می شه با مراجعه به کتاب به سادگی حل کرد و صرف وقت واسه اون توی وب یعنی اتلاف وقت و هزینه. جواد مثال خوبی زد و به نظرم موضوعی که داره کار می کنه مشکل خیلی هاست.
لینک مرجع