تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: الگوریتم موازی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان کسی مقاله ای که در کنفرانس های زیر ارائه شده باشه نداره البته در مورد الگوریتم موازی
soda
socg
sac
HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh wad
من می خوام در حوزه الگوریتم موازی مقاله کار کنم کسی میتونه کمک کنه؟؟؟
(23 بهمن 1390 01:31 ب.ظ)1star1 نوشته شده توسط: [ -> ]من می خوام در حوزه الگوریتم موازی مقاله کار کنم کسی میتونه کمک کنه؟؟؟

میخوای تو چه زمینه ای کار کنی؟
از دوستان کسی نبود که بتونه کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان من سمینارم و قسمتی از پایان نامه ارشدم در مورد محاسبات موازی و MPI هست. سوالات مهمی دارم که نیازه با شخصی که در این مباحث تحقیقاتی انجام داده،باید مطرح کنم و کمک بگیرم از اطلاعاتشون...لطفا اگه کسی در مورد این مطالب و الگوریتم های موازی، مخصوصا MPI تحقیقاتی انجام داده...یا سمینار و پایان نامه اش در این موارد هست، در پایین این پست اعلام کنه...اگر از شهید بهشتی یا تهران و اصفهان باشه، چه بهتر...اگر هم نیستند، ممنون میشم باز هم به من اعلام کنند....نیاز فوری دارم...
(04 آذر 1391 01:10 ب.ظ)parvaz_hj نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من سمینارم و قسمتی از پایان نامه ارشدم در مورد محاسبات موازی و MPI هست. سوالات مهمی دارم که نیازه با شخصی که در این مباحث تحقیقاتی انجام داده،باید مطرح کنم و کمک بگیرم از اطلاعاتشون...لطفا اگه کسی در مورد این مطالب و الگوریتم های موازی، مخصوصا MPI تحقیقاتی انجام داده...یا سمینار و پایان نامه اش در این موارد هست، در پایین این پست اعلام کنه...اگر از شهید بهشتی یا تهران و اصفهان باشه، چه بهتر...اگر هم نیستند، ممنون میشم باز هم به من اعلام کنند....نیاز فوری دارم...

من کد mpi زدم اما کار تحقیقاتی در مورد mpi نکردم سمینار و پایان نامم هم mpi نیست. اگه سوالی دارین در خدمتم.
(12 اردیبهشت 1391 10:51 ق.ظ)sigma1360 نوشته شده توسط: [ -> ]من این موضوع رو برای اراه خودم انتخاب کردم:
الگوریتمی موازی برای برچسب گذاری نقشه ها بصورت تقریبی،مقاله اون رو می تونی از سایت HamkelasY.comبگیری
بچه های دیگه پیاده سازی انواع درخت ها بصورت موازی،حل مساله کوله پشتی بصورت موازی و... رو انتخاب کردن
شما علوم تحقیقات تهران هستنید؟ تو علوم تحقیقات تهران استاد الگوریتم های موازی کی هستش و منبع درسیشون چی هست؟
سپاس
یه مقدار تو لینک زیر بحث شده؛ بهتره همونجا ادامه بدید؛

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(26 بهمن 1391 02:08 ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط: [ -> ]منبع درس ما اینجا کتاب Parallel Algorithm Techniques and Applications Using Networked WorkStations And Parallel Computers 2nd Edtition نوشته Barry Wilkinson and Michael Allen بودش که بر پایه mpich هستش کتابه.
البته pdf فک نکنم گیرتون بیاد! بهتره برید کپی بگیرید از روی کتابش اگه توی دانشگاهتون داریدش
سلام مهندس
خوبین؟
pdf این کتاب رو توی دانشگاه شیرازم نمیشه پیدا کرد؟
شما این ترم این درس رو دارین؟
با کدوم استاد؟
(05 اسفند 1391 08:33 ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط: [ -> ]
(30 بهمن 1391 12:59 ق.ظ)mmsaeed نوشته شده توسط: [ -> ]سلام مهندس
خوبین؟
pdf این کتاب رو توی دانشگاه شیرازم نمیشه پیدا کرد؟
شما این ترم این درس رو دارین؟
با کدوم استاد؟
سلام سعید جان ممنون.
نه والا اینجام کل کتاب توی دستگاه کپی دانشکده مون بود من رفتم کپی گرفتم کلا pdf اش گیر نمیاد.نه من ترم مهر این درسو داشتم.توی دانشگاه شیراز دکتر دستغیب این درس رو ارائه میدن. شما که شیرازید اگه بخواید تو دانشکده مهندسی ۲ ملاصدرا میتونین کپی بگیرید.
سلام علی جان خوبی؟
آره منم گشتم نبود!!!!!!
جزوه این درس رو داری؟
بیام ازت بگیرم

متشکر
موفق باشی عزیز
(10 اسفند 1391 01:14 ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 اسفند 1391 12:09 ق.ظ)mmsaeed نوشته شده توسط: [ -> ]سلام علی جان خوبی؟
آره منم گشتم نبود!!!!!!
جزوه این درس رو داری؟
بیام ازت بگیرم

متشکر
موفق باشی عزیز
شرمنده یکم دیر متنتو دیدم،دادم به یکی از بچه های همکلاسیم.تو یه موردم به درد نخوردمBig Grin شرمنده
خواهش میکنم
شما لطف دارین فدای سرتHeart
سلام کسی ار بروبچ کتاب الگوریتم موازی tom leighton رو داره ؟ حداقل بخش اولش رو

INTRODUCTION to parallel algorithms and architectures
array.trees
سلام کی میتونه کمکم کنه؟
من دانشجو ارشد ترم 1ارشدم استاد درس الگوریتم موازیم گفته 3 مقاله بخونید و1مقاله ارائه بدید(شفاهی وکتبی) کی موضوع خوب داره که سخت نباشه یا مقاله اماده داره لطف میکنه به من بده.ممنون مشیم کمکم کنید
تا نیمه اریبهشت 92 مهلت دارم
کمکم کنید
ایمیلم
flower1630@yahoo.com
سلام من دانشجو ارشد ترم1 هستم استادم گفتند 3 مقاله لاتین بخونیدو1مقاله فارسی (کتبی)بدید
موضوع پردازش موازی در شبکه گرید برداشتم اما اطلاع کافی ندارم میشه لطف کنید کمکم کنید؟
وقت زیادیم ندارم
ممنون
لینک مرجع