تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درود
من تو چند تا سایت به نقل از روسای دانشگاههای برتر و مسئولین سنجش خوندم که سال اینده سال 1400 برای کنکور ارشد مصاحبه میزارن
میگفتن قرار بود ه برای امسال تصویب بشه 1399 که به سال بعد موکول شده
میخاستم بدونم دوستان دیگه چه اطلاعاتی
سپاس فراوان
تا اونجا که من میدونم یه طرحی بود که رد شد و فعلا کنکور به همون شکلی که بود ادامه خواهد داشت.
(20 فروردین 1399 06:34 ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط: [ -> ]تا اونجا که من میدونم یه طرحی بود که رد شد و فعلا کنکور به همون شکلی که بود ادامه خواهد داشت.

ممنون بله امسالو میدونم درباره سال بعد میخواستم بدونم
(21 فروردین 1399 05:36 ب.ظ)sima84 نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 فروردین 1399 06:34 ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط: [ -> ]تا اونجا که من میدونم یه طرحی بود که رد شد و فعلا کنکور به همون شکلی که بود ادامه خواهد داشت.

ممنون بله امسالو میدونم درباره سال بعد میخواستم بدونم

تا اونجا که میدونم سال بعد هم به همین منواله.
من امسال نمیدونم واقعا تو این اوضاع چطور میخوان کنکور رو برگذار کنن، ولی چون خودمم واسه سال دیگه احتمالا امتحان بدم اینو میدونم که خبری از این آ ت ت نیست.
لطفا لینک خبری که مربوط به 1400 باشه رو بهمون بدید
توی صفحات مختلف هست سرچ کنید کنکور ارشد کامپیوتر طرح ا ت ت پیدا می کنید
خبری که مربوط به 1400 باشه نیست. خبر متا پارساله که برای سال 99 پیشنهاد شد ولی بطور کلا بعد از بررسی منتفی شد. شما گفتید برای 1400 دیدی که من گشتم چیزی پیدا نکردم.

اون خبری که گفته به 1400 موکول شده رو اگه میشه لینکشو بده
سلام
ببینید نوشتن که برای سال 99 لغو شده و به سال بعد موکول شده
به این قضیه اصلا فکر نکنین. چون با این وضعیت این مسئله انجام نمیشه. من راستش با یکی از اقوام که مدیر گروه هست تو دانشکده ی مکانیک صحبت کردم. اون میگه فعلا همینه که هست و خبری از مصاحبه و اینا نیست.
هیچ جا ننوشتن به سال بعد موکول شد. فقط نوشتن لغو شد. خیلی کار سختیه لینکشو بذارید؟
(23 فروردین 1399 12:16 ب.ظ)هوشیار بهرنگی نوشته شده توسط: [ -> ]هیچ جا ننوشتن به سال بعد موکول شد. فقط نوشتن لغو شد. خیلی کار سختیه لینکشو بذارید؟

من پرسیدم، نرفتم چک کنم اخیرا. ولی اگه شما این لینک رو دارین که لغو شد بزارین خیال این دوست ما راحت بشه.
(23 فروردین 1399 01:35 ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 فروردین 1399 12:16 ب.ظ)هوشیار بهرنگی نوشته شده توسط: [ -> ]هیچ جا ننوشتن به سال بعد موکول شد. فقط نوشتن لغو شد. خیلی کار سختیه لینکشو بذارید؟

من پرسیدم، نرفتم چک کنم اخیرا. ولی اگه شما این لینک رو دارین که لغو شد بزارین خیال این دوست ما راحت بشه.
راجع به این طرح پارسال که لغو شد دیگه هیچ جا نگفتن بمونه برای سال بعدش. بعد من در مورد اینکه آیا کلا لغو شده یا نه از چند جا سوال کردم. از جمله استاد یوسفی که گفت کلا منتفیه. از رییس دانشگاه مدرس که خودش از حامیان اصلی طرح بود که گفت این طرح به شیوه آ ت ت اجرا نمیشه و اگر هم تغییری کنه متاسفانه ما تصمیم گیرنده نیستیم و نیاز به تصمیم شورای انقلاب فرهنگی و بعدش تصویب مجلس داره و زمانبر خواهد بود.
حالا ایشون میفرماید مصاحبه ای دیده که گفتند برای 1400 اجرا میشه
اگه میشه لطفا لینک مصاحبه رو بدید چون من خیلی گشتم چیزی پیدا نکردم
(23 فروردین 1399 04:10 ب.ظ)هوشیار بهرنگی نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 فروردین 1399 01:35 ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط: [ -> ]

راجع به این طرح پارسال که لغو شد دیگه هیچ جا نگفتن بمونه برای سال بعدش. بعد من در مورد اینکه آیا کلا لغو شده یا نه از چند جا سوال کردم. از جمله استاد یوسفی که گفت کلا منتفیه. از رییس دانشگاه مدرس که خودش از حامیان اصلی طرح بود که گفت این طرح به شیوه آ ت ت اجرا نمیشه و اگر هم تغییری کنه متاسفانه ما تصمیم گیرنده نیستیم و نیاز به تصمیم شورای انقلاب فرهنگی و بعدش تصویب مجلس داره و زمانبر خواهد بود.
حالا ایشون میفرماید مصاحبه ای دیده که گفتند برای ۱۴۰۰ اجرا میشه
اگه میشه لطفا لینک مصاحبه رو بدید چون من خیلی گشتم چیزی پیدا نکردم

راستش منم همونطور که گفتم در مورد این مسئله با پسر داییم که مدیرگروه هست در دانشکده ی مکانیک صحبت کردم. اونم گفت اصلا همچین طرحی قرار نیست اجرا بشه. اون خودش از جمله ممتحن ها و طراحای سوالات کنکوره. یعنی میخوام بگم با اطمینان میدونم که این طرح حالا حالاها عملی نمیشه و فقط یه حرف مفت بوده.
حالا کلا اگه بخوان که برای رشته های ادبی هنری این کارو بکنن، یه مسئله ی دیگس، چون جا برای مصاحبه داره، ولی رشته های فنی اصلا امکان همچین کاری براشون نیست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
این یه خبریه که خودشون نوشتن به زبان و بیان خودشون، باید اصل خبر رو از سازمان سنجش و یا وزارت آموزش عالی بخونی. این طرح فعلا در دست اجرا نیست تا اونجا که من خبر دارم.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع