تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کارنامه اولیه آزمون دکتری 98
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
خیلی بحث جالبی شده بود Big Grin
اخر نفهمیدم کی کم آورد و کی کتک خواهد خورد Big Grin
(06 اردیبهشت 1398 12:22 ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط: [ -> ]حقتونه یه اسکرین‌شات از صحبت‌هاتون به استادایی که قرار هست باهاتون مصاحبه کنند بفرستم.

آقای مدیر خسته نباشید
اینجا چاله میدونه؟
ما اینجا چیکار میکنیم؟
خیلی وقت بود حتی تو خیابون از این حرفا نشنیده بودم.
لطفاً کنترل کنید این مسائل رو.
ممنون
(06 اردیبهشت 1398 12:37 ب.ظ)mashhad65 نوشته شده توسط: [ -> ]
(06 اردیبهشت 1398 12:07 ب.ظ)kakashir نوشته شده توسط: [ -> ]
(04 اردیبهشت 1398 05:56 ب.ظ)mashhad65 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان
این دو دوست تک رقمی که آبروی همه ما کامپیوتری ها رو بردن!
انتظار بزرگواری از بچه های باهوش و برتر میره
درسته نکات کنکوری هست تو همه مقاطع ولی طرف باید یه حداقل هوشی داشته باشه تا بتونه ازونا استفاده کنه
ضمنا به عنوان مثال در حل تستهای دکتر یوسفی کسی اگه درس رو نفهمیده باشه هیچی از حل تستها نمی‌فهمه و خود دکتر هم یه جاهایی میگه که توضیح نمیدم و اونایی که درس رو بلدن خودشون میفهمن چی شد.
این دو بزرگوار هم توی عصبانیت یه جوابهایی دادن و حتما خودشون از حرفاشون پشیمون هستن. امیدوارم دیگه هیچ‌ جوره ادامه ندن
یوسفی لیسانس سخت افزار شریف داره، دکتر نیست.Big GrinConfused

من براساس گفته های خودشون و اطلاعات توی نت گفتم دکتر. صحتش رو اطلاعی ندارم. هرچند گرفتن دکترا از یه جایی الان اصلا سخت نیست ولی داشتن لیسانس شریف قابل تحسینه. در هر صورت کتابهای ایشون به نسبت سایر کتابهای کنکور کتابهای بهتریه البته به نظر من و ممکنه نظر بقیه چیز دیگه ای باشه که قابل احترامه سایر نظرات.
بله - ظاهرا محتوای تولیدی ایشان برای همه کمک کننده بوده است.

(06 اردیبهشت 1398 12:22 ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط: [ -> ]حقتونه یه اسکرین‌شات از صحبت‌هاتون به استادایی که قرار هست باهاتون مصاحبه کنند بفرستم.

بفرست تا استادا حساب کار دسستشون بیاد. دانشجو باید در عین درس خوندن لات هم باشه.

(06 اردیبهشت 1398 01:07 ب.ظ)q88lp نوشته شده توسط: [ -> ]

آقای مدیر خسته نباشید
اینجا چاله میدونه؟
ما اینجا چیکار میکنیم؟
خیلی وقت بود حتی تو خیابون از این حرفا نشنیده بودم.
لطفاً کنترل کنید این مسائل رو.
ممنون
این چال میدون دقیقا کجاس؟
(07 اردیبهشت 1398 12:03 ق.ظ)kakashir نوشته شده توسط: [ -> ]بفرست تا استادا حساب کار دسستشون بیاد. دانشجو باید در عین درس خوندن لات هم باشه.
حتما آقای بابایی.
دوستان کسی حل تشریحی سوالات الگوریتم دکتری 98 آقای یوسفی را داره؟
گرایش هوش مصنوعی
دروس تخصصی: ۲۰/۴۵
استعداد تحصیلی: ۱۱/۱۱
زبان: ۴۲/۲۲

رتبه: ۶۰
نمره: ۳۵۸۸

ترازهای حد نصاب سال قبل رو لیست میکنم: (هوش مصنوعی - فقط روزانه)
1- شریف / 4000
2- علم و صنعت / 3800
3- خواجه نصیر / 3471
4- دانشگاه تهران / 3103
5- شهید بهشتی / 3100
6- صنعتی اصفهان / 2919
7- دانشگاه تبریز / 2613
8- دانشگاه شیراز / 2573
9- فردوسی مشهد / 2573
10- دانشگاه یزد / 2497
11- دانشگاه اصفهان / 2438
12- دانشگاه زنجان / 2414
13- دانشگاه سمنان / 2300
14- صنعتی شاهرود / 1944
15- صنعتی امیرکبیر / 1861
سلام دوستان
برای تصمیم گیری نیاز به کمک شما دارم.
کلاس های دوره دکتری چند روز در هفته برگزار میشه؟ میخوام ببینم اگر شهرستان قبول بشم میتونم هر هفته از تهران برم و برگردم؟
(26 اردیبهشت 1398 12:13 ب.ظ)khoofi66 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
کلاس های دوره دکتری چند روز در هفته برگزار میشه؟ میخوام ببینم اگر شهرستان قبول بشم میتونم هر هفته از تهران برم و برگردم؟

سلام
دانشگاه به دانشگاه فرق میکنه. مثلا برخی از دانشگاهها کلاساشون تو طول هفته پخشه تا دانشجوها دنبال کار ثابت نباشند و ازینجور حرفا
اما نکته مهم اینه که واحدهای درسی توی سال اول تموم میشه و مشکل رفت و امد فقط واسه سال اوله و چون واحدها هم کمه نهایت دو تا سه روز از هفته تون رو میگیره.
(26 اردیبهشت 1398 02:19 ب.ظ)mashhad65 نوشته شده توسط: [ -> ]
(26 اردیبهشت 1398 12:13 ب.ظ)khoofi66 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان

سلام
دانشگاه به دانشگاه فرق میکنه. مثلا برخی از دانشگاهها کلاساشون تو طول هفته پخشه تا دانشجوها دنبال کار ثابت نباشند و ازینجور حرفا
اما نکته مهم اینه که واحدهای درسی توی سال اول تموم میشه و مشکل رفت و امد فقط واسه سال اوله و چون واحدها هم کمه نهایت دو تا سه روز از هفته تون رو میگیره.

البته بستگی به استاد راهنما هم داره که چقدر توقع حضور از شما داشته باشه. البته شهرستان ها اساتید کمتر فشار میارن چون میدونن دستشون برای گرفتن دانشجو خیلی باز نیست اما دانشگاه های بزرگ اگر نتونی یک تعامل مناسب با استاد راهنما داشته باشی، احتمال رد شدن در آزمون جامع خیلی بالا میره. شهرستان هم سخت گیری داره اما کمتر، باز به استاد راهنما برمیگرده.
پارسال تا 31 ام نتایج دکتری میومد
خیلی عجیبه نیومده هنوز
(31 اردیبهشت 1398 02:50 ب.ظ)ali hjt نوشته شده توسط: [ -> ]پارسال تا ۳۱ ام نتایج دکتری میومد
خیلی عجیبه نیومده هنوز

خوبه کهShy
مصاحبه ها بیفته بعد ماه رمضون راحت بشه اینور اونور رفت.
(31 اردیبهشت 1398 05:12 ب.ظ)mashhad65 نوشته شده توسط: [ -> ]
(31 اردیبهشت 1398 02:50 ب.ظ)ali hjt نوشته شده توسط: [ -> ]پارسال تا ۳۱ ام نتایج دکتری میومد
خیلی عجیبه نیومده هنوز

خوبه کهShy
مصاحبه ها بیفته بعد ماه رمضون راحت بشه اینور اونور رفت.

مصاحبه ها که فک کنم همشون بعد ماه رمضون بشن
دانشگاه تهران رو میدونم که افتاده 18 تا 24 خرداد
ولی خب حداقل نتایج رو اعلام کنن Big Grin Big Grin
انگار حدنصاب دعوت مصاحبه نسبت ب سال پیش یکم فرق کرده
سلام
دوستان لطفا برای صحبت پیرامون انتشار نتایج انتخاب رشته به این تاپیک مراجعه کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(01 خرداد 1398 03:28 ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط: [ -> ]انگار حدنصاب دعوت مصاحبه نسبت ب سال پیش یکم فرق کرده

یکم فرق کرده؟
فقط میتونم بگم این ترازها احمقانه هست.
دانشگاه تهران نسبت به پارسال تو هوش مصنوعی 1800 تا ترازش افزایش داشته.
تنها کسانی به مصاحبه دعوت میشن که بتونن اون ظرفیت ها رو پر کنن، رقابتی در کار نیست.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع