تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: انتخاب دانشگاه در رشته علوم کامپیوتر با رتبه 2 و3 با سهمیه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم با این رتبه 2 در گرایش کد ضریب 2 و 3 در کد ضریب 1 کدوم دانشگاه ها احتمال قبولی دارم میشه کمک کنید رتبه اصلیم بدون سهمیه 351و377 هست HuhHuhHuhHuh
(17 خرداد 1397 02:35 ق.ظ)gari نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم با این رتبه ۲ در گرایش کد ضریب ۲ و ۳ در کد ضریب ۱ کدوم دانشگاه ها احتمال قبولی دارم میشه کمک کنید رتبه اصلیم بدون سهمیه ۳۵۱و۳۷۷ هست HuhHuhHuhHuh
سلام.
ممکنه کارنامه تون رو قرار بدید؟ رتبه تون در سهمیه ۲ شده؟ متوجه نشدم. و سهمیه تون ۲۵ هست یا ۵؟
تو کدوم سهمیه شرکت کردید؟ سهمیه درج شدا برای شما 25 درصد؟
بله در سهمیه 25 در صد هست

بعدم میخواستم بدونم به معدل هم مربوطه یعنی حتما معدل خاصی باید داشته باشم تا قبول بشم چون توی شرایط دانشگاه ها در دفترچه هیچی ننوشته بود
سلام بنده باید 70 درصد قبولی بیارم و 5 درصدی ها 80 درصد یک بار دیگه بخونید چون درصد ما بیشتره قوانین رو یک بارد دیگه بخونید ولی بازم خیلی ممنون که راهنماییم کردید تشکر

راستی مشاور بهم گفته 70 درصد احتمال قبولی شریف روزانه دارم پس اون چی گفته ؟؟؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خیلی ممنون از راهنماییتون ولی من آخه از کجا پیدا کنم این جور افرادو همین الانم گیج شدم کارنامه رتبه 44 علوم که توی همین جا گذاشته بدون سهمیه هست دیگه نوشته آخرین نفر قبولی در دوره روزانه 984 و 750 ولی من هرجور دفترچه رو نگاه میکنم به 400 نفر دوتا کد ضریب روهم دیگه هم نمیرسه پس چی گفته سنجش منظورش چیه

خیلی ممنون از راهنماییتون ولی من آخه از کجا پیدا کنم این جور افرادو همین الانم گیج شدم کارنامه رتبه ۴۴ علوم که توی همین جا گذاشته بدون سهمیه هست دیگه نوشته آخرین نفر قبولی در دوره روزانه ۹۸۴ و ۷۵۰ ولی من هرجور دفترچه رو نگاه میکنم به ۴۰۰ نفر دوتا کد ضریب روهم دیگه هم نمیرسه پس چی گفته سنجش منظورش چیه HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
چیزی که تو کارنامه زده در مورد اخرین رتبه کسی که رتبه ای بالای 984 داشته باشه مجاز به انتخاب رشته در دوره روزانه نیست.
الان براساس کارنامه نفر 44ام بدون سهمیه که نمره کلشون 5760 هست کسی که در سهمیه شما نمره کل 4000 اورده باشد با ایشون لحاظ مکان قبولی برابری میکنه و نزدیک به قبولی ایشون قرار میگیره.

شما باید نمره کل کارنامه افراد بدون سهمیه توجه کنید.
آخه اصلا ظرفیت دانشگاه انقدرا نیست تو کل کشور 984 رو از کجا اورده

روزانه و شبانه و همه رو باهم جمع کردم نشده این اندازه
(17 خرداد 1397 04:00 ب.ظ)gari نوشته شده توسط: [ -> ]آخه اصلا ظرفیت دانشگاه انقدرا نیست تو کل کشور ۹۸۴ رو از کجا اورده

روزانه و شبانه و همه رو باهم جمع کردم نشده این اندازه

همیشه بیشتر از ظرفیت اعلام میکنن که اگه کسی انتخاب رشته نکرد رتبه های بالاتر رو بگیرن و خالی نمونه...
ممنون حالا متوجه شدم
(17 خرداد 1397 04:54 ب.ظ)gari نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون حالا متوجه شدم
خواهش میکنم ...
سلام الان یه سوالی پیش اومد برام نفر آخری که رفته برای نفر اول ما 70% و آورده باشه خوب خودشش دوباره میشه نفر آخر اونوقت نفر بعدی دوباره 70% این یکی رو باید داشته باشه درسته؟؟ مثلا اگه نفر اول سهمیه ما ترازش 6000 باشه نفر بعدی باید 4200 باشه بعدیشم باید 2940 باشه درسته؟؟؟

؟؟؟؟؟؟
(18 خرداد 1397 04:29 ق.ظ)gari نوشته شده توسط: [ -> ]سلام الان یه سوالی پیش اومد برام نفر آخری که رفته برای نفر اول ما ۷۰% و آورده باشه خوب خودشش دوباره میشه نفر آخر اونوقت نفر بعدی دوباره ۷۰% این یکی رو باید داشته باشه درسته؟؟ مثلا اگه نفر اول سهمیه ما ترازش ۶۰۰۰ باشه نفر بعدی باید ۴۲۰۰ باشه بعدیشم باید ۲۹۴۰ باشه درسته؟؟؟

؟؟؟؟؟؟

نه دیگه اینطوری باشه که نمره کل به 0 میرسه! عقلانی ایش اینه که کسی که 70 درصد نمره قبولی دانشگاه در رتبه ازاد رو کسب کرده باشه. رنج نمره ها در بازه بالا خیلی فشرده است و 70 درصد واقعا اختلاف زیادی ایجاد می کند. 4200 علوم امسال فکر می کنم از نظر رتبه باید بین 160- تا 125 بوده باشه.
که اگر این اما و اگر ها درست باشه فکر می کنم تا حدودی شانس روز بهشتی رو داشته باشید ولی کاملا بستگی به پذیرش امسال داره. ظرفیت ها در 4-5 دانشگاه برتر امسال کاهش داشت.
اینکه در عمل چه جوره و باز هم ماده و تبصره داره رو باید تا شهریور منتظر موند یا کارنامه مشابه سال قبل رو پیدا کنید.
ممنون از راهنماییتون
لینک مرجع