تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: رتبه در سهمیه ؟!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام میخواستم بدونم کسی اطلاع داره این رتبه در سهمیه ها به چه صورت هست؟
الان که من سهمیه ای نداشتم و رتبه ام شده مثلا 100 در سهمیه و کسی که رتبه اش بوده 200 با یک سهمیه شده 50، آیا این رتبه 100 من با احتساب اون فردی که 50 شده هست یا اون عدد 50 فقط در بین کسایی هست که اون سهمیه رو دارن؟

یک سوال دیگه... رتبه منطقه 2و 3 رو هم در آزمون ارشد داریم یا نه؟

ممنون میشم اگه کسی پاسخ بده Smile
خیر رتبه مناطق ندارد.

در این پست درباره سهمیه ها توضیح دادم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(13 خرداد 1397 12:55 ب.ظ)dpsleep نوشته شده توسط: [ -> ]خیر رتبه مناطق ندارم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی ممنونم از توضیحتونShy
(13 خرداد 1397 01:03 ب.ظ)paradox نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 خرداد 1397 12:55 ب.ظ)dpsleep نوشته شده توسط: [ -> ]خیر رتبه مناطق ندارم.

خیلی ممنونم از توضیحتونShy

خواهش میکنم
(13 خرداد 1397 12:55 ب.ظ)dpsleep نوشته شده توسط: [ -> ]خیر رتبه مناطق ندارد.

Exclamation
در باره این پاسخی که داده بودید من از فرد موثقی شنیدم که این سهمیه 25 و 5 درصد به هیچ وجه مازاد نیست.
تنها سهمیه مازاد برای شاگرد اولی ها هست...
من اونجا یک لینکی گذاشتم.
اتفاقا من هم از چندجا خوندم و شنیدم که مازاده من جمله خود استاد یوسفی. حالا فقط در این یک مورد حرف زیاد هست. دفترچه هم دقیق و صریح اشاره ای نکرده. ولی وقتی قبولی ها رو نگاه کنید، بیشتر بهش میخوره مازاد باشه. بازم فعلا در این یک مورد شک دارم.
(16 خرداد 1397 04:47 ب.ظ)paradox نوشته شده توسط: [ -> ]در باره این پاسخی که داده بودید من از فرد موثقی شنیدم که این سهمیه ۲۵ و ۵ درصد به هیچ وجه مازاد نیست.
آره، اگه مازاد باشه هر دانشگاه باید 100 نفر بگیره

(16 خرداد 1397 05:21 ب.ظ)dpsleep نوشته شده توسط: [ -> ]اتفاقا من هم از چندجا خوندم و شنیدم که مازاده من جمله خود استاد یوسفی
خدا از دهنت بشنوه، امیدوارم مازاد باشه

ان شا الله خوشحال باشیم آخرِکار
به نظر من هم مازاد نیست اگه بود باید مستقیم در دفترچه اشاره میشد.
امشب چهارشنبه ساعت 21 استاد رضوی در مورد انتخاب رشته توضیح خواهد داد.
لینک مرجع