تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 61 هوش مصنوعی و سردرگمی انتخاب دانشگاه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام خدمت همگی
من ۶۱ هوش شدم و معدل موثرمم ۱۵ هست تقریبا
میخواستم بدونم دانشگاه تهران شانسی برای قبولی دارم؟
و اینکه اگر دوستان دانشگاه تهران هستن شرایطتش را بگن.
تبریک می گم بهتون.
ظرفیت دفترچه امسال برای شریف 35 (با احتساب بیوانفورماتیک)، تهران 16 و امیرکبیر 9 هست. یعنی 60 نفر.
با توجه به رتبتون و دیدگاه دانشجوها که معمولاً این 3 دانشگاهو اولویت می دن، و یه عده کمی هم قبل از شما که فقط برای پر کردن رزومه شرکت کردن و انتخاب رشته نمی کن، بدبینانه امیرکبیر رو میارید (البته از سهمیه های دیگه صرف نظر کردم). من در خصوص همپوشانی رتبه ها توی امسال اطلاع ندارم ولی اگر همپوشانی رتبه ها زیاد باشه شانس تهران دارید.
یه موضوع دیگه هم هست در خصوص بیو شریفه که معمولاً دانشجوها به خاطر مدرک شریف اونو احتمالاً جرو اولویتهاشون می ذارن. ولی اگرم نزنن یه مقدار می رن سراغ هوش تهران و امیرکبیر که در این صورت تا حدودی شانس شریف البته بیو پیدا می کنید.
ممنون از شما.
این موضوع همپوشانی چیه؟
و اینکه الان رتبه با سهمیه اهمیت داره یا بدون سهمیه؟ من الان بدون سهمیه ام ۱۵۰ هست !! عجیب غریبه Undecided
اینکه میگن دانشگاه تهران کاری می‌کنه ۵ ۶ ترمه بشین راسته؟
قبلا به خاطر ضرایب وضعیت طوری بود که رتبه 1 تا 10 حتی تا 30-40 نرم تقریبا همین رتبه ها رو توی هوش و سخت افزار می آوردن یا همین حدود. که یک نفر از نرم افزاری ها می رفت رشته خودش یه دونه خالی می شد برای هوش. ولی امسال فکر نکنم این طوری باشه یعنی رتبه 1 نرم افزار احتمالا شاید 20-30 هوش باشه. ور رتبه های 20-30 نرم احتمالا 100 هوش باشه یعنی همپوشانی کمه.

اختلاف رتبه سهمیه و بدون سهمیه زمان ما خیلی کم بود! دقیقا در این خصوص مطمئن نیستم که سهمیه مهمه یا کشوری. همینطور در خصوص وضعیت دانشگاه تهران.
بله دقیقا همینطوری هست من رتبه هوش و رتبه نرم خیلی فرق داره
البته من سهمیه ۵ درصدی هم استفاده کردم ایثارگران.به نظرتون خیلی اثر داره که شده ۶۰؟
(11 خرداد 1397 10:18 ق.ظ)speeedd نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از شما.
این موضوع همپوشانی چیه؟
و اینکه الان رتبه با سهمیه اهمیت داره یا بدون سهمیه؟ من الان بدون سهمیه ام ۱۵۰ هست !! عجیب غریبه Undecided
اینکه میگن دانشگاه تهران کاری می‌کنه ۵ ۶ ترمه بشین راسته؟

سلام
در مورد دانشگاه تهران راسته. ورودی ما هیچکی ۵ ترمه دفاع نکرد. زودترین کسی که دفاع کرد هم اواخر اسفند ماه بود.
به طور پیشفرض قطعا ۶ ترمه خواهید بود مگه اینکه خیلی کارتون خوب باشه و مقاله داشته باشید.
(11 خرداد 1397 02:46 ب.ظ)Computer92 نوشته شده توسط: [ -> ]قبلا به خاطر ضرایب وضعیت طوری بود که رتبه ۱ تا ۱۰ حتی تا ۳۰-۴۰ نرم تقریبا همین رتبه ها رو توی هوش و سخت افزار می آوردن یا همین حدود. که یک نفر از نرم افزاری ها می رفت رشته خودش یه دونه خالی می شد برای هوش. ولی امسال فکر نکنم این طوری باشه یعنی رتبه ۱ نرم افزار احتمالا شاید ۲۰-۳۰ هوش باشه. ور رتبه های ۲۰-۳۰ نرم احتمالا ۱۰۰ هوش باشه یعنی همپوشانی کمه.

اختلاف رتبه سهمیه و بدون سهمیه زمان ما خیلی کم بود! دقیقا در این خصوص مطمئن نیستم که سهمیه مهمه یا کشوری. همینطور در خصوص وضعیت دانشگاه تهران.

به نظر منم امسال هم پوشانی خیلی کمتره ...
چون کارنامه تک رقمی نرم افزار شده آخرای دو رقمی هوش

مگه این که بچه های نرمی بوده باشن که وقت اضافه آورده باشن چند تا سوال هوش زده باشن

(11 خرداد 1397 05:37 ب.ظ)speeedd نوشته شده توسط: [ -> ]بله دقیقا همینطوری هست من رتبه هوش و رتبه نرم خیلی فرق داره
البته من سهمیه ۵ درصدی هم استفاده کردم ایثارگران.به نظرتون خیلی اثر داره که شده ۶۰؟

شما با ۱۵۰ بدون سهمیه رسیدید به ۶۱ هوش؟ خیلی عجیبه...
چون الان ۲۰۰ خورده ای بدون سهمیه ،تو سهمیه ۵ درصد شده ۲۰ خورده ای پس شما حداقل باید رتبه تون بیشتر از اون دوستمون بوده باشه که شده ۶۱

یک نکته دیگه هم هست شما باید ۸۰ درصد تراز آخرین فرد قبولی توی دانشگاه مثلا شریف تهران یا امیرکبیر رو بیارید...
الان تراز شما به صورت بدبینانه حداقل برای شریف ۶۱۰۰ ( با احتساب ۸۰ درصد تراز شده ۶۱۰۰) به بالا، تهران ۵۳۰۰ به بالا، برای امیرکبیر هم۴۹۰۰ به بالا باید باشه...
لینک مرجع