تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کارنامه اولیه 97؛ لطفا راهنمایی کنید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان اینا رتبه من هستن لطفا راهنمایی کنید.

ای تی :
[attachment=22525]
با توجه به اینکه کارمند آموزش و پرورش هستم لطفا راهنمایی کنید آیا امکان قبولی در روزانه هست؟
اولویت اولم شبکه های کامپیوتری هست
ممنون
نمیدونم مدیر فروم و این چیزا نداره اینجا که تاپیک وا کنه؟
خلاصه که جایی مرتبط تر از اینجا پیدا نکردم.
رتبه ی 95 علوم کامپیوترم من.
زبان : 16.67
دروس پایه: 24.76
دروس تخصصی : 33.33
منطق: 20
فردا مثل اینکه دفترچه میاد و معلوم میشه ظرفیت ها.
(09 خرداد 1397 04:34 ب.ظ)H.Mohammadi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان اینا رتبه من هستن لطفا راهنمایی کنید.

مهندسی کامپیوتر :

اینم ای تی :

با توجه به اینکه کارمند آموزش و پرورش هستم لطفا راهنمایی کنید آیا امکان قبولی در روزانه هست؟
اولویت اولم شبکه های کامپیوتری هست
ممنون

نه دوست عزیز مجاز به انتخاب رشته در دوره روزانه اصلا نیستین
ولی میتونید به مجازی هم فکر کنید چون شاغل هستین برای شما بهتر هم هست
جایی که مدرکش معتبر باشه و به لحاظ هزینه هم کمترین باشه؟
شهریه دوره مجازی کمتر از شهریه نوبت دومه ولی خب ممکنه واسه دکترا به مشکل بربخوردید
دوره مجازی بیشتر مناسب شاغلین هست که واسه شرایط کاری نیاز به مدرک بالتر هستن
بعله قبولی در مجازی راحتتره
سلام، میتونیم هم علوم هم مهندسی کامپیوتر انتخاب رشته کنیم یا باید یکیو انتخاب کنیم؟
سلام...بیوانفورماتیک چه رتبه هایی میگیره ؟؟؟(فقط تربیت مدرس انگاری یکی دوسالی میشه زابل هم این رشته رو آورده ولی فقط تربیت مدرس میخام)ممنون
سلام امیدوارم همگی دانشگاه هایی رو که میخواین قبول شین
من رتبه در سهمیه ام 301 شده شانس قبولی دارم؟رشته ام هم مهندسی کامپیوتر هست
5 درصد سهمیه ایثارگران داشتم
فقط این نکته رو بگم که کارنامه ای که فقط رتبه توش باشه به کار کسی نمیاد ، پس لطفا کارنامه ای بزارید که هم رتبه توش باشه همدرصداتون
شبانه چطور؟ می تونم قبول شم؟
سلام . کسی میدونه اخرین رتبه قبولی شبانه هوش دانشگاه تبریز چنده؟
سلام رتبه 900زیر گروه 1کجا ها میتونه قبول بشه؟
سلام . لطفا کمک کنید . با 330 هوش شبانه تهران قبول میشم !؟ و اینکه کدوم دانشگاه!؟
سلام،من 134 نرم افزار و 131 آی تی شدم،روزانه و شبانه نظرتون و بگید،روی آی تی زیاد حساب باز نکردم،اما نرم افزار و طراحی و دوست دارم،250 هوش هم شدم،هوش هم جز علایقه ام.
(10 خرداد 1397 05:04 ق.ظ)moomiyayi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام،من 134 نرم افزار و 131 آی تی شدم،روزانه و شبانه نظرتون و بگید،روی آی تی زیاد حساب باز نکردم،اما نرم افزار و طراحی و دوست دارم،250 هوش هم شدم،هوش هم جز علایقه ام.
سلام

دیگه سعی کن اول نرم افزارهای تهران رو کامل بزنی به ترتیب
تهران امیرکبیر علم و صنعت تربیت مدرس بهشتی و خواجه و ....
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع