تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: یافتن مسیر در گراف کامل دو بخشی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
باسلام

دوستان عزیز ممنون میشم نحوه پیدا کردن مسیر رو در گراف های دوبخشی k3,7 و k3,2 توضیح بدید؟ و اینکه در حل این مسایل چه موقع از ترتیب یا ترکیب باید استفاده کنیم؟
باتشکر
(17 بهمن 1396 01:35 ب.ظ)Sepideh96 نوشته شده توسط: [ -> ]باسلام
دوستان عزیز ممنون میشم نحوه پیدا کردن مسیر رو در گراف های دوبخشی k3,7 و k3,2 توضیح بدید؟ و اینکه در حل این مسایل چه موقع از ترتیب یا ترکیب باید استفاده کنیم؟
باتشکر
سلام ،مسیر در گراف های کامل دوبخشی به این صورته که: اگر M دارای m عضو و N دارای n عضو باشد،‌ آنگاه گرافی که هر راس درون M را به همه ی راس های N وصل کرده باشد را گراف دو بخشی کامل نامیده می شود.
تو این شکل k2,3 هست همینو برعکس کنی میشه k3,2 ،برای k3,7 هم به همین ترتیب..

[تصویر:  452136_mco0082a.jpg]

و تعداد یال های در یک گراف دو بخشی کامل: m*n
(23 بهمن 1396 11:12 ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط: [ -> ]
(17 بهمن 1396 01:35 ب.ظ)Sepideh96 نوشته شده توسط: [ -> ]باسلام
باتشکر
سلام ،مسیر در گراف های کامل دوبخشی به این صورته که: اگر M دارای m عضو و N دارای n عضو باشد،‌ آنگاه گرافی که هر راس درون M را به همه ی راس های N وصل کرده باشد را گراف دو بخشی کامل نامیده می شود.
تو این شکل k2,3 هست همینو برعکس کنی میشه k3,2 ،برای k3,7 هم به همین ترتیب..

[تصویر:  452136_mco0082a.jpg]

و تعداد یال های در یک گراف دو بخشی کامل: m*n
ممنون دوست عزیز
ولی من سوالم چیز دیگری بود. منظور من یافتن تعدا مسیرها در گراف های کامل دوبخشی ذکر شده هست. مثلا چه تعداد مسیر به طول 4 و 5 در گراف k3,7 و چه تعداد مسیر در گراف k2,3 داریم؟
(25 بهمن 1396 01:29 ق.ظ)Sepideh96 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون دوست عزیز
ولی من سوالم چیز دیگری بود. منظور من یافتن تعدا مسیرها در گراف های کامل دوبخشی ذکر شده هست. مثلا چه تعداد مسیر به طول ۴ و ۵ در گراف k3,7 و چه تعداد مسیر در گراف k2,3 داریم؟
آها ،در این مورد اطلاعاتی ندارم Confused
لینک مرجع