تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: نظر شما در مورد این کنفرانس؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

دوستان من یه مقاله دارم که مربوط به یه پروژه درسی بود و خیلی وقته میخوام به یه کنفرانس یا مجله ای برای چاپ بفرستم. نظرتون در مورد این کنفرانس چیه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و یا این:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به نظرتون ارسال به اینجا ارزش داره؟ و این که می‏تونم بعدا بهش در مصاحبه دکتری هم اشاره کنم یا تاثیری نداره؟

و سوال دومم اینه که با توجه به این که این مقاله مربوط به یه پروژه درسی بود و شاید در سطح خیلی بالایی نباشه، به نظرتون منطقیه به کنفرانس انجمن ملی کامپیوتر که سالانه برگزار میشه بفرستم؟
سلام
کنفرانس انجمن ملی کامپیوتر معتبر هست و بعید میدونم مقاله ای که سطح بالا نیست و پروؤه درسی هست را بپذیره
بهتره به کنفرانس ساده تر و سطح پایینتر بفرستید تا تجربه اولیه شرکت در کنفرانسها را بدست بیارید. اگر کنفرانس مقاله را انگلیسی ازتون میپذیره بهترین کار ارسال مقالتون به زبان انگلیسی هست Smile
(26 آبان 1396 04:12 ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
کنفرانس انجمن ملی کامپیوتر معتبر هست و بعید میدونم مقاله ای که سطح بالا نیست و پروؤه درسی هست را بپذیره
بهتره به کنفرانس ساده تر و سطح پایینتر بفرستید تا تجربه اولیه شرکت در کنفرانسها را بدست بیارید. اگر کنفرانس مقاله را انگلیسی ازتون میپذیره بهترین کار ارسال مقالتون به زبان انگلیسی هست Smile

خیلی ممنون. پس کنفرانس انجمن ملی به کنار، از بین اون دو کنفرانس بالایی شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
(27 آبان 1396 10:36 ب.ظ)siiib70 نوشته شده توسط: [ -> ]
(26 آبان 1396 04:12 ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

خیلی ممنون. پس کنفرانس انجمن ملی به کنار، از بین اون دو کنفرانس بالایی شما کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

خواهش میکنم
من پنجمین کنفرانس برق و کامپیوتر را بهتون پیشنهاد میکنم.برگزار کننده اش تهران هست. که معتبرتر هست. ولی اون یکی برگزارکننده اش دانشگاه آزادمشهد هست.
موفق باشید Smile
خیلی ممنون بابت پاسخ گویی

به عنوان سوال پایانی در صورت امکان یه نگاهی هم به این کنفرانس بیندازید:

گویا مقالاتی که در اینجا پذیرفته میشن قراره در IEEE-Xplore نمایه بشن.

شما این رو صلاح میدونید یا همون "پنجمین کنفرانس برق و کامپیوتر" (مقالات این هم قراره در ISC نمایه بشن)؟
(28 آبان 1396 02:59 ق.ظ)siiib70 نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی ممنون بابت پاسخ گویی

به عنوان سوال پایانی در صورت امکان یه نگاهی هم به این کنفرانس بیندازید:

گویا مقالاتی که در اینجا پذیرفته میشن قراره در IEEE-Xplore نمایه بشن.

شما این رو صلاح میدونید یا همون "پنجمین کنفرانس برق و کامپیوتر" (مقالات این هم قراره در ISC نمایه بشن)؟

سلام.خواهش میکنم

بنظرم این کنفرانس که در ieee هم مقالتون نمایه میشه بهتر هست. حامیان و برگزارکنندگان همایش معتبرتر هستند. یکی از حامیان و برگزارکنندگان را مرکز تحقیقاتی نیوزیلند انگاری نوشته. ولی اون پنجمین کنفرانس حامیانش نسبت به این یکی اعتبارشون کمتر هست. در کل من از کنفرانسهایی که مقاله در ieee نمایه میکنند بیشتر خوشم میاد.

در ضمن حتما باید مقالتون هم انگلیسی بدهید که در ieee نمایه بشه وگرنه در همون سیویلیکا چاپ میکنندش(البته حتما میدونستید همینجوری محض یادآوری گفتم Smile )
لینک مرجع