تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کاهش شدید احتمالی رتبه های قبولی در شبکه و امنیت سال در آیتی 96
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام با توجه به دو دلیل زیر

۱- ظرفیت شبکه و امنیت سال ۹۶ کل کشور ۶۹ نفر روزانه و سال ۹۵ ۱۵۳ نفر کل کشور دیگه بماند دانشگاه های خوب چند تا می گیرن

۲--اطلاعیه سازمان سنجش
برای رشته مهندسی کامپیوتر گرایش های شبکه های کامپیوتری و رایانش امن (کد ۱۲۷۷) علاوه بر کد رشته امتحانی ۱۲۷۷ (مهندسی کامپیوتر) از کد رشته امتحانی ۱۲۷۶ (مهندسی فناوری اطلاعات) نیز پذیرش انجام خواهد شد و داوطلبان بایستی دروس زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی) با ضریب ۱، دروس مشترک (ساختمان های گسسته، ساختمان داده ها، طراحی الگوریتم، مهندسی نرم افزار، شبکه های کامپیوتری) با ضریب ۴، مجموعه دروس تخصصی مشترک (اصول طراحی پایگاه داده ها، هوش مصنوعی، سیستم های عامل) با ضریب ۲، و معماری کامپیوتر با ضریب ۱ را امتحان دهند. ضمناً ظرفیت پذیرش در رشته مهندسی کامپیوتر گرایش های شبکه های کامپیوتری و رایانش امن ۵۰ درصد از بین داوطلبان کد رشته امتحانی ۱۲۷۶ و ۵۰ درصد از بین داوطلبان کد رشته امتحانی ۱۲۷۷ انجام خواهد شد

به نظرتون تا چه حد کاهش در رتبه های قبولی شبکه و امنیت داریم ؟

به نظر من که ۱/3 حدودا خواهد شد

به نظر من شانس قبولی ها تا این حدود باشه

شریف تا 15
امیر کبیر شبکه و امنیت تا 25
علم و صنعت تا 40
خواجه نصیر مدرس 60
اصفهان تا 75
فردوسی و بوعلی سینا - تبریز تا 100
یزد-شیراز تا 120
ارومیه - سهند -شاهد تا 170

نظر بقیه چیه
خیلی بستگی به سال داره اما به نظر من هم کاهشی بین 1/2 و 1/3 خواهد داشت
ظرفیت ها کم نشده که نصفش رو دادن به ای تی نصفش رو دادن به کامپیوتر....ولی در کل بنظرتون رتبه ی 59 نرم افزار میتونه از امنیت تربیت مدرس قبول بشه؟؟؟
ظرفیت ها برای کسی که آیتی شرکت کرده نسبت به پارسال کم شده و صحبت رتبه های امنیت و شبکه هست که پارسال فقط از آیتی گرفته میشد چون مثلا رتبه ۲۰۰ شبکه پارسال حدود ۱۵۰ ظرفیت داشت برای انتخاب اما حالا ۶۹ تا فقط
در مورد قبولی تربیت مدرس هم شانس خوبی دارین
کم شدن ظرفیت شبکه وامنیت، تو قبولی های ایتی ایتی تاثیر زیادی داره؟
پارسال تا حدود 250 شبانه ی تهران قبول شدن.

یعنی من که الان 180 آیتی شدم امکان داره با این وضع تهران شبانه قبول نشم؟؟
خواهشا راهنمایی کنین
(18 خرداد 1396 11:03 ب.ظ)harry نوشته شده توسط: [ -> ]کم شدن ظرفیت شبکه وامنیت، تو قبولی های ایتی ایتی تاثیر زیادی داره؟
پارسال تا حدود ۲۵۰ شبانه ی تهران قبول شدن.

یعنی من که الان ۱۸۰ آیتی شدم امکان داره با این وضع تهران شبانه قبول نشم؟؟
خواهشا راهنمایی کنین

به نظرم تو آیتی خیر تاثیر زیادی نداره اما همه چیز ممکنه من حتی دیدم ظرفیت ۱۸ نفر بوده رتبه ۱۸ قبول نشده Big Grin
لینک مرجع