تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 3 هوش - 22 معماری - 114 نرم افزار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام. اینم کارنامه من :-)
سلام خیلی تبریک میگم بهتون
لطفا مصاحبتونوتوی سایت قرار بدید
(16 خرداد 1396 05:10 ب.ظ)miss.rad نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خیلی تبریک میگم بهتون
لطفا مصاحبتونوتوی سایت قرار بدید

ممنون
فقط من چون تازه اومدم نمی دونم چطوری باید مصاحبه بذارم تو سایت Smile))
سلام
تبریک میگم و موفق باشید.
با توجه به درصداتون در دروس تخصصی هوش میشه بگید برای درس های مدار و سیگنال چطور خوندید و از چه منابعی استفاده کردید ؟
ممنون.
شما خانم فاطمه شاهی هستین که حقیقت در کانالش گذاشته؟
(17 خرداد 1396 02:21 ق.ظ)powerful نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
تبریک میگم و موفق باشید.
با توجه به درصداتون در دروس تخصصی هوش میشه بگید برای درس های مدار و سیگنال چطور خوندید و از چه منابعی استفاده کردید ؟
ممنون.

سلام و ممنون
دارم یک متن آماده می کنم که همه چیز رو اونجا نوشتم Smile

(17 خرداد 1396 08:28 ق.ظ)EhsanChess نوشته شده توسط: [ -> ]شما خانم فاطمه شاهی هستین که حقیقت در کانالش گذاشته؟

سلام بله.
ایشون البته یه کم دیگه بزرگنمایی کردن...
(16 خرداد 1396 03:55 ب.ظ)marjan_m نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. اینم کارنامه من :-)

تبریک میگم آفرین.
فقط توروخدا هرکی اینقد خوب میشه معماری نزنه تا من بتونم یه دانشگاه خوب تر قبول بشم. آخه من نرم افزار بودم، حالا که معماریم خوب شده و نرسیدم سوالای نرم افزار رو جواب بدم حیفه برم یه جای نه خیلی خوبAngelAngelAngelDodgySleepyWink
(16 خرداد 1396 03:55 ب.ظ)marjan_m نوشته شده توسط: [ -> ]سلام. اینم کارنامه من :-)

سلام دوست عزیز تبریک میگم،معدل موثر چقد تاثیر داره توی کنکور؟و اینکه معدل موثر همون معدل کل هست ؟
تبریک میگم

موفق باشید
سلام
رتبه خیلی عالی آوردید، انشاء ا... در تمام امرات زندگی موفق و پیروز باشید.
سلام تبریک میگم
میشه منابعتونو بگین دقیق
واینکه ساختمان و الگوریتم و چه کردین؟چه برنامه ای داشتین؟
من از خیلیا شنیدم خوندن و نخوندنش فرق نمیگنه نخوندم خیلی از درسا رو حذف کردم رتبم شد 680نرم افزار

به نظرتون بخونم سال دیگه بهتر میشه؟

تبریک میگم از همین الان هوش شریف قبول شدنتونو..ای کاش منم انگیزه داشتم درس بخونم..الان هم خیلی چیزها یادم رفته اصلا عجیب
(18 خرداد 1396 12:04 ق.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط: [ -> ]

سلام دوست عزیز تبریک میگم،معدل موثر چقد تاثیر داره توی کنکور؟و اینکه معدل موثر همون معدل کل هست ؟

ممنونم
والا فک نمی کنم تاثیرش خیلی زیاد باشه - معدل کل تو یه عددی ضرب می شه با توجه به دانشگاهی که درس خوندین

(18 خرداد 1396 03:12 ب.ظ)جسی نوشته شده توسط: [ -> ]
سلام تبریک میگم
میشه منابعتونو بگین دقیق
من از خیلیا شنیدم خوندن و نخوندنش فرق نمیگنه نخوندم خیلی از درسا رو حذف کردم رتبم شد ۶۸۰نرم افزار

سلام ممنونم
من یه متن دارم آماده می کنم توی اون همه چیز رو می گم.
من واقن نمی تونم نظری بدم که یه سال دیگه بخونین چی می شه - خیلیا خوندن بهتر شدن و خیلیا هم بدتر
اما به هر حال حذف درس مگر یکی دو تا درسی که زیاد تاثیری ندارن و همه حذف می کنن اشتباه ترین کاره - خصوصن داده الگوریتم که امسال بسیار آسون بود

(18 خرداد 1396 03:13 ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط: [ -> ]

تبریک میگم از همین الان هوش شریف قبول شدنتونو..ای کاش منم انگیزه داشتم درس بخونم..الان هم خیلی چیزها یادم رفته اصلا عجیب

من شریف نمی رم - کارشناسی دانشگاه تهران بودم الان هم همونجا می مونم به احتمال نود درصد Shy
خیلی عالیه. تبریک می گم بهتون.
(18 خرداد 1396 05:34 ب.ظ)marjan_m نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 خرداد 1396 12:04 ق.ظ)abbas1368 نوشته شده توسط: [ -> ]

ممنونم
والا فک نمی کنم تاثیرش خیلی زیاد باشه - معدل کل تو یه عددی ضرب می شه با توجه به دانشگاهی که درس خوندین

(18 خرداد 1396 03:12 ب.ظ)جسی نوشته شده توسط: [ -> ]
سلام تبریک میگم
میشه منابعتونو بگین دقیق
من از خیلیا شنیدم خوندن و نخوندنش فرق نمیگنه نخوندم خیلی از درسا رو حذف کردم رتبم شد ۶۸۰نرم افزار

سلام ممنونم
من یه متن دارم آماده می کنم توی اون همه چیز رو می گم.
من واقن نمی تونم نظری بدم که یه سال دیگه بخونین چی می شه - خیلیا خوندن بهتر شدن و خیلیا هم بدتر
اما به هر حال حذف درس مگر یکی دو تا درسی که زیاد تاثیری ندارن و همه حذف می کنن اشتباه ترین کاره - خصوصن داده الگوریتم که امسال بسیار آسون بود

(18 خرداد 1396 03:13 ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط: [ -> ]

من شریف نمی رم - کارشناسی دانشگاه تهران بودم الان هم همونجا می مونم به احتمال نود درصد Shy
انشالله که موفق باشید...
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع