تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ایا با نخوندن و صفر زدن چند تا درس ارشد میشه موفق شد؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
خسته نباشید
اقا من باکل چهارتا درس ریاضی رو نخوندم
از اون هوش و کامپایلر و شبکه هم صفرم
حدودا 45 روز مونده
(زبان - ساختمام- الگوریتم - پایگاه- نظریه-مدار-معماری-سیستم عامل)با همینا میشه قبول شد؟
اساسا افرادی که قبولن همه درسارو خوندن؟
متاسفانه ما شهرستانیم نه کلاسی هس نه دوره کارشناسی استاد خوبی داشتیم هرچیم بلدم رو همین سیدی و کتاباس
مرسی
سلام
اولا مسئله اینه که تو چه گرایشی می خواید قبول بشید. اگه مثلا نرم افزار می خواید، قرار نیست مدار بزنید و...
دوما این که می خواید در چه دانشگاهی قبول بشید. قطعا دانشگاه های خوب درصد های خوب هم خواهند خواست.
سوما بستگی به این داره که رقابت کنندگان شما در چه وضعیتی باشند و...
قطعا دوستان متخصص بهتر نظر خواهند داد اما در حالت کلی بر اساس تجربه ای که خودم سال قبل در کنکور ارشد داشتم: اگر زبانتون خوب باشه و به چند تا از درس های مشترک و هم چنین درس های تخصصی رشته تون تخصص داشته باشید و بتونید خوب بزنید، احتمال این که از رشته ی مورد علاقه و دانشگاه های خوب قبول بشید، هست.این که بعضی درس ها سفید باشه(منفی نباشه البته) اما بقیه درس ها بتونید خوب بزنید، احتمال قبولی بالاست.
(البته به اینم توجه داشته باشید که میگن هیچ درسی رو نخونده نذارید چون ممکنه از شانس شما اون سال راحت باشه اون درس و. Big Grin )
من بوشهرم و نرم افزار دولتی رو میخام فقط
سال گذشته بادرصد کمی نخونده غیر انتفاعی و ازاد همین بوشهرو اوردم (نخونده سه تا مدار فقط ج دادم شد مشترک نه درصد)
مرسی متوجه شدم نتیجه اینکه نباید ناامید شد ممکنه اونای ه نخوندم سخت بیاد اونایی هم که خوندن مثله من نتونن یا برعکس
(22 اسفند 1395 01:28 ق.ظ)confesseur نوشته شده توسط: [ -> ]من بوشهرم و نرم افزار دولتی رو میخام فقط
سال گذشته بادرصد کمی نخونده غیر انتفاعی و ازاد همین بوشهرو اوردم (نخونده سه تا مدار فقط ج دادم شد مشترک نه درصد)
مرسی متوجه شدم نتیجه اینکه نباید ناامید شد ممکنه اونای ه نخوندم سخت بیاد اونایی هم که خوندن مثله من نتونن یا برعکس

زدن تست اونم بدون خوندن.میشه شانسی.
استرس درست یا غلط زدن رو نداری.پس هر چیزی به فکرت بیاد جواب میدی.ولی اگه درس خونده باشی اون وقت حتی درستم باشه ج تست ولی استرس داری تا اخر

ولی خوندن همین درسا اگه خوب خونده باشی کامل اره میشه قبول بشی
لینک مرجع