تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: فلش کارت های تئوری مدیریت DLM
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستان اگه اطلاعاتی درباره فلش کارتهای تئوری مدیریت DLM دارن لطفا درمیون بذارن
خودم سرچ کردم ظاهرا خیلی جامعه و بچه های مدیریت اجرایی بیشتر ازینا استفاده میکنن
متاسفانه من هرچی مبانی مدیریت رابینز و ماهان رو میخونم، سریع فراموش میکنم
و اونقدر هم وقت زیادی ندارم که صرف کنم برای مرور
اگه تجربه ای دارین لطفا راهنمایی کنین که آیا به صلاح هست که این فلش کارتا رو تهیه کنم؟
سلام
به نظرم فلش کارت های دی ال ام تئوری هم گرونِ هم بدتر شما رو گیج میکنه ممکنه اولش خوب پیش برین اما کم کم انگار هرچی که میخونید یه سرابِ
ببینید تئوری خیلی فراره کتاب ماهان کتاب خیلی خوب و خلاصه ایه..چاپ ۹۵ هم تهیه کنید
طریقه خون نش جوریه که اول باید یک‌دور فصل رو روخونی کنید و بعد دور بعد مفهومی بخونین حفظ نکنید فقط یادبگیرین درس خیلی شیرینه... میتونید توی زندگیتونم به کار ببرینش ؛ سری سوم خلاصه کنید به صورت کلیدی.
به نظرم ماهان رو بخونید ؛از رابینز ضمائمش بخونین خیلی خیلی خیلی مهمه و برای تست هم کتاب پرچ حتماِ حتما تهیه کنید و بخونید
تئوری باتست بهتر یادمیگیرین؛ تست زیاد بزنین...
(04 دى 1395 12:18 ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
به نظرم فلش کارت های دی ال ام تئوری هم گرونِ هم بدتر شما رو گیج میکنه ممکنه اولش خوب پیش برین اما کم کم انگار هرچی که میخونید یه سرابِ
ببینید تئوری خیلی فراره کتاب ماهان کتاب خیلی خوب و خلاصه ایه..چاپ ۹۵ هم تهیه کنید
طریقه خون نش جوریه که اول باید یک‌دور فصل رو روخونی کنید و بعد دور بعد مفهومی بخونین حفظ نکنید فقط یادبگیرین درس خیلی شیرینه... میتونید توی زندگیتونم به کار ببرینش ؛ سری سوم خلاصه کنید به صورت کلیدی.
به نظرم ماهان رو بخونید ؛از رابینز ضمائمش بخونین خیلی خیلی خیلی مهمه و برای تست هم کتاب پرچ حتماِ حتما تهیه کنید و بخونید
تئوری باتست بهتر یادمیگیرین؛ تست زیاد بزنین...

خیلی ممنون از پاسخ کاملتون
کتاب تئوری مدیریت ماهان چاپ ۹۳/۹۴ رو دارم
کتاب پرچ تستیه؟؟
(04 دى 1395 12:44 ق.ظ)BlueThorn نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی ممنون از پاسخ کاملتون
کتاب پرچ تستیه؟؟
خواهش میکنم خوشحالم که تونستم کمکی کنم.
اگه دارین پس نخرین عیبی نداره عوضش تستاش رو بزنین و نکاتش رو دربیارین جداگانه.
بله کتاب پرچ تسته خیلی خیلی خیلی خوبه؛سوالای کنکورم بعضیاش تکراریه. تست زیاد بزنین تا تیپ سوالا دستتون بیاد اولش سخته اما بیوفتین توی دورش متوجه میشین کجاهارو بیشتر بخونین؛ کنکور جوریه که ربطی به هوش نداره ببشتر باید زرنگ بود ببینی طراحا چه مدلی سوال میدن از کدوم قسمتا بیشتر سوال میدن. و جاهاییم که مهم نیست زیاد روش وقت نذاری.
موفق باشینSmile
(04 دى 1395 11:39 ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط: [ -> ]
(04 دى 1395 12:44 ق.ظ)BlueThorn نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی ممنون از پاسخ کاملتون
کتاب پرچ تستیه؟؟
خواهش میکنم خوشحالم که تونستم کمکی کنم.
اگه دارین پس نخرین عیبی نداره عوضش تستاش رو بزنین و نکاتش رو دربیارین جداگانه.
بله کتاب پرچ تسته خیلی خیلی خیلی خوبه؛سوالای کنکورم بعضیاش تکراریه. تست زیاد بزنین تا تیپ سوالا دستتون بیاد اولش سخته اما بیوفتین توی دورش متوجه میشین کجاهارو بیشتر بخونین؛ کنکور جوریه که ربطی به هوش نداره ببشتر باید زرنگ بود ببینی طراحا چه مدلی سوال میدن از کدوم قسمتا بیشتر سوال میدن. و جاهاییم که مهم نیست زیاد روش وقت نذاری.
موفق باشینSmile

هم از لحاظ علمی و هم اقتصادی کمک بزرگی کردینRolleyes
باز هم تشکر، حتما توصیه تون رو مد نظر قرار میدم
خواهش میکنم
موفق باشیدSmile
لینک مرجع