تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بالاخره دفاع دکتری من (admin)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
سلام خدمت دوستان و همراهان عزیز
این اواخر من درگیری شدیدی به جهت نوشتن پایان‌نامه، تنظیم مقالات و ارایه به ژورنال‌ها و دنبال کردن فرآیند دفاع داشتم. بالاخره نوبت دفاع من هم رسید. دوستانی که تمایل دارند می‌تونن در دفاع بنده حضور داشته باشند (البته ظرفیت معمولا محدود هست).
روز چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸، اتاق ۱۰۳ دانشکده مهندسی کامپیوتر

عنوان رساله بنده:
ارایه چارچوب جهت بازآرایی معماری در خط محصول نرم‌افزار
سلام
به سلامتی، صمیمانه ارزوی موفقیت دارم براتون Smile
پس بالاخره رسید وقتش! Big Grin
(06 آذر 1395 04:02 ب.ظ)admin نوشته شده توسط: [ -> ]روز چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸، اتاق ۱۰۳ دانشکده مهندسی نرم‌افزار
من میام فقط دانشکده‌ی مهندسی نرم‌افزار رو دقیق نمیشناسم Big Grin
آخ جون شیرینی
تبریک دکتر جان.

دفاع رو تهاجمی شروع کنید Big Grin
با آرزوی کامیابی و موفقیت ..
(06 آذر 1395 04:43 ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط: [ -> ]من میام فقط دانشکده‌ی مهندسی نرم‌افزار رو دقیق نمیشناسم [تصویر:  biggrin.gif]

خخخ اصلاح شد.
(06 آذر 1395 06:23 ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک دکتر جان.

دفاع رو تهاجمی شروع کنید Big Grin

تو جلسه دفاع باید تا می‌تونی جا خالی بزنی. برخی‌ها رو هم بخوری. هیچ وقت حمله نمی‌شه کرد و کار درستی هم نیست. مثل بازی ایران آرژانتین می‌مونه، یکی دو تا گل بخوری انگار برنده‌ای. خخ
خودتون به دفاع رسیدید یا زمان شما را رساند؟ Big Grin
تبریکه فراوان
انشالله موفق باشید .
مبارکه.به سلامتی.
میشه اسامی داورهاتون رو بگید؟!
(06 آذر 1395 04:02 ب.ظ)admin نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت دوستان و همراهان عزیز
این اواخر من درگیری شدیدی به جهت نوشتن پایان‌نامه، تنظیم مقالات و ارایه به ژورنال‌ها و دنبال کردن فرآیند دفاع داشتم. بالاخره نوبت دفاع من هم رسید. دوستانی که تمایل دارند می‌تونن در دفاع بنده حضور داشته باشند (البته ظرفیت معمولا محدود هست).
روز چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸، اتاق ۱۰۳ دانشکده مهندسی کامپیوتر

عنوان رساله بنده:
ارایه چارچوب جهت بازآرایی معماری در خط محصول نرم‌افزار

تبریک میگم.
امیدوارم دفاع خوبی داشته باشد
از دانشگاههای دیگر هم میشود دفاع آمد؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع