تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: منبع برای خواندن هوش
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام برای خواندن هوش مصنوعی برای کنکور از صفر صفر از روی چه منبعی شروع کنم خوبه؟
سلام. من هوش نیستم البته ولی موقعی که این درس رو داشتم سر کلاس نمیرفتم اما ویدئوهای آقای رهنمون رو نگاه میکردم. واقعا خوب بود واسه شروع.
لینکش رو توی مانشت گذاشته بودن.
(05 آبان 1395 12:15 ق.ظ)Nazliiiiima نوشته شده توسط: [ -> ]سلام برای خواندن هوش مصنوعی برای کنکور از صفر صفر از روی چه منبعی شروع کنم خوبه؟
سلام دوست عزیز
من کتاب هوش مصنوعی راهیان ارشد انتشارات آزاده که مؤلفینش هم آقایان روح الله عبدی پور - ارسطو خلیلی فر هستن،جلدش هم نارنجی رنگه رو خوندم. از نظر من این کتاب عالیه، هم توضیح درسش، هم حل تشریحی تستاش خیلی خوب و کامله، من کتابای دیگه رو نخوندم برای هوش مصنوعی، ولی به نظرم این کتاب فوق العادس، تا نخونید متوجه نمیشید.
انشا الله که موفق باشید.
اگر خریدید و راضی بودید، بیاید همینجا بگید ما هم خوشحال بشیم Wink
سلام کسی وویس و جزوه از اساتید مجرب هوش مصنوعی رو داره معرفی کنه ممنون.
تلگرام پیام بدید چه بهتر ممنون میشم @MATTTRIXXX
ایشون که من باشم همواره گفتم تا ویراست 5 با راهیان دارم مقایسه میکنم!!
نمیدونستم راهیان هی داره ویراست جدید میده و هر بار یه مشکلش رو از یه کتاب کپی میکنه!!
-----
من هم تمام چیزایی رو که شما میگید میدونم!
ترجیح میدم کتاب ویرایش داغون رو بخونم تا اینکه کتابی بخونم که غلط درس داده و باز هم طبق تمام توصیه هایم منظورم کتاب ویراست 5 راهیان است!!!
من با راهیان راحتم
من پارسه خوندم خیلی بد بود اصلا گزینه های کتاب با سنجش فرق داشت متن کتاب هم که افتضاح اصلا مشخص نیست چی نوشته
لینک مرجع