تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: [سوال]مرحله دوم تکمیل ظرفیت آزاد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
Exclamationتکمیل ظرفیت آزاد مگه مرحله دوم داره؟ اگه آره کی هست؟
اگر کسی در مرحله اول تکمیل ظرفیت قبول شده باشه و نره واسه مرحله دوم هم باز شرکت داده میشه یا نه؟
شما اگر مرحله اول تکمیل ظرفیت قبول شده باشی، چه بری ثبت نام چه نری، مرحله بعد شرکت داده نمیشی
مرحله‌ی دوم اوایل اسفند میاد..من تجربش رو داشتم..پارسال که تکمیل مهر قبول شدم ونرفتم دیگه تو بهمن شرکتم ندادن..
سلام به دوستانی که منتظر تکمیل ظرفیت آزاد هستند بگم من امروز به شخصی برخوردم که تکمیل ظرفیت مرحله سوم قبول شده بود Exclamationاما رشته ایی بجز رشته ما و یه نکته هم در نظر بگیریم فکر نکنم کامپیوتر و آی تی به مرحله سه!!!!!! برسه
مرحله‌ی 3؟؟؟
این دیگه چه مدلشه؟
یا برای ترم مهر میگیرن یا برای ترم بهمن دیگه؟ ترم دیگه ای که نیست که مرحله‌ی سوم باشه
دوباره نوبت بعدی میشه کنکور سال بعد!
شاید هم مثلا تو بعضی رشته‌ها بهمن دو بار اعلام کنن تا به حد نصاب برسه
؟؟
تکمیل سوم یعنی یه عده رو بعدازعید بهشون تل میزنن یا با موبایل مسج میدن که قبول شدین!!!من میدونم که مثلا یاسوج بعدازعید تکمیل کامپیوترزد!!!
اگه کیش مرحله اول قبول شدیم مرحله دوم شرکتمون می دن؟؟
گفتم که من پارسال مرحله لول کیش قبول شدم اماتومرحله دوم شرکتم ندادن...مهره سوخته محسوب میشیم!!!!!!
واسه مرحله دوم هم نیازی به شرکت کردن نیست؟
(28 مهر 1390 12:50 ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط: [ -> ]واسه مرحله دوم هم نیازی به شرکت کردن نیست؟

نه نیازی نیست
نیومد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟
اگه مرحله دوم اعلام شد لطفا خبر بدید
این چه صیغه ای هست من پارسال نرم علوم تحقیقات زدم رتبم خیلی خوب نشد و تو تکمیل هم هرچی میزدم میگفت کارنامه ای یافت نشد حالا دو سه نفر رو دیدم که رتبشون از منم پایین‌تر بوده و علوم تحقیقات یزد و سمنان در اومدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چرا اینجوریه؟!

ممکنه تکمیل بهمن منو شرکت بدن؟!
(11 بهمن 1390 01:55 ق.ظ)sara1980 نوشته شده توسط: [ -> ]این چه صیغه ای هست من پارسال نرم علوم تحقیقات زدم رتبم خیلی خوب نشد و تو تکمیل هم هرچی میزدم میگفت کارنامه ای یافت نشد حالا دو سه نفر رو دیدم که رتبشون از منم پایین‌تر بوده و علوم تحقیقات یزد و سمنان در اومدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چرا اینجوریه؟!

ممکنه تکمیل بهمن منو شرکت بدن؟!

رتبتو میگیSmile
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع