تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: از ماجرای غذای سلف تا سیاست........
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به دلیل مسایل امنیتی این پست با نقطه چین همراه است به گیرنده های خود دست نزنید...

از آنجایی که دانشجویان محترم به عنوان قشر توسری خور و ضعیف جامعه نمیتوانند اعتراضی به روند کارهای جامعه ودانشگاه داشته باشند(چون فوراً سرکوب شده وپاشان به حراست کشیده شده و ستاره دار میشوند طی اقدامی حق طلبانه.

تعدادی از دانشجویان در خوابگاه دانشگاه با چسباندن اطلاعیه مبنی بر وجود سوسک و مو در غذای سلف پیشگام در اعتراضی بزرگ شدند که در آخر به سرکوب به اصطلاح شورشیان وتصرف کارت دانشجویی شان و حراستی شدن آنها منجر شد .

اما از همه جالبتر اینکه سوسک و موی درون غذای سلف و اعتراض عده ای دانشجوی بدبخت را به شکل عجیبی به سیاست های حاکم و درگیری های بین سران اکنون جامعه ربط دادند .به گونه ای که ما به غذای سلف اعتراض میکردیم و مامور کمیته انضباطی در مورد این سخن میگفت که بله من خودم هم در ستاد انتخاباتی ...... بودم و با او عکس یادگاری دارم و به این مسئله افتخار هم میکنم.

حالا چه ربطی میان غذای سلف و سیاست بود نمیدانیم ولی همین را بس که شُک عظیمی به پیکره مسئولین سلف و حراست دانشگاه وارد شد.

۲۷/۱/۹۰

لینک مرجع